Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kiedy wg was jest odpowiedni wiek na trzecie dziecko?

Polecane posty

Gość gość

wiem że można urodzić nawet w wieku 47 lat ale nie o to mi chodzi bo to wiem, to jest biologia. chodzi mi o całokształt aspektów za i przeciw. Do kiedy jest jeszcze w miarę ok dla matki i dziecka? W sensie że ma się siły, energię, chęci...Ja myślę, że tak maks. do 37 lat, a wy? Oczywiście wiem że zdarzają się PRZYPADKI że kobieta urodzi i w wieku 45 lat i odchowa i jest git ale to są PRZYPADKI. Chodzi mi o ogół bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm trzecie ...tak do 40tki . Można jeszcze potem ale będziesz mamobabunią . Pocieszę cie że i tak masz lepiej niż te co mając 39 zabierają sie za pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się jeszcze nie zabieram... może za kilka lat i właśnie sobie myślę do kiedy jest jeszcze "w miarę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 40 stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-o to my ci mamy powiedzieć kiedy jest czas na dziecko ja p/i/e/r/d/o/l/e jakbym ja tak miała żyć pod ludzkie dyktando to o dzieciakach bym mogła pomarzyć bo w polszy to jest czas tylko na pierwsze!!!! reszta to patole :-o i królice czyli ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stormbringer
Jak dla mnie nigdy, ale każdy ma tyle dzieci, ile uważa za stosowne. Ja bym się nie zdecydowała na taką ilość. Ale myślę, że najpóźniej do 40, bo potem ryzyko chorób jest naprawdę duże. Ja w pierwszą ciąże zaszłam mając 32 lata, a pierwsze dziecko urodziłam mając 35, więc ciężko mi sobie wyobrazić jeszcze dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o energii i sile? Laska tutaj te co rodzily w okolicach 20 czesto pisza ze po 30 mir maja juz sily i energii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kwestia bardzo indywidualna. Ja za 3 miesiące kończę 30 lat i mam nadzieję że uwinę się z trzecim w ciągu trzech najbliższych lat. Nigdy na nic nie chorowałam, nie brałam żadnych hormonów i w obie ciąże zaszłam w pierwszym cyklu starań, ale to wcale nie znaczy, że z kolejną będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 40. W ogóle dla mnie 3 dzieci to samobójstwo dla kobiety Ja mam jedno i wystarczy na razie, może kiedys drugie ale na dzień dzisiejszy nie. Jak ktos lubi cale zycie zajmować się dziecmi to ok. Ale ja chce zacząć cos robic dla siebie zacząć w końcu pracować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pięcioro i jestem mega szczęśliwa :-) w nosie mam czy to sie komuś podoba czy nie niech każdy pilnuje swego krocza i swojej pupy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat i mam dwójkę. Z młodszym musze jeszcze dwa lata zostac w domu. Chciałabym mieć jeszcze 3 dziecko tak np za 3 lata czyli w wieku 33, ale chce też trochę odżyć , iść do pracy, do ludzi, więc tak naprawdę to pewnie się już nie zdecyduję na 3. No i miałam już dwie cesarki to też trochę komplikuje sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodziła trzecie w wieku 37 lat, a czwarte w wieku 42. To było już dla niej trochę późno, ale to dlatego, że od dawna borykała się z otyłością. Ja urodziłam swoje trzecie pół roku temu w wieku 38 lat i to była moja najlepsza ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 37 i właśnie staramy się o 3 dziecko... urodzilabym mając 38 lat, dla nas to ostatni dzwonek😊

maz ma 38 lat...

teraz koleżanka jest w ciąży mając 42 z drugim dzieckiem i nowym partnerem... robili badania prenatalne i wszystko jest ok. Jej partner natomiast ma 52 lata i to będzie jego 3 dziecko, 2 starszych synów jest już dorosłych na studiach. Mówi ze to była wpadka, ale cieszy się ona bardzo, on trochę mniej🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkllldf

Nie ma czegoś takiego jak ogół w tym temacie...Ludzie przecież są różni. Niektóre kobiety w wieku 30 lat wręcz już nie powinny zachodzić w trzecią ciążę, bo np. ciąże były mocno powikłane...Inne właściwie mogą i po 40, bo są jakby do tego stworzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc...

Nigdy 🙂 z dwojka juz mam tyle roboty ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×