Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znalazłam super sposób na odchudzanie bez diety

Polecane posty

Gość gość

Znalazłam super sposób odchudzanie, ktoś nazwał to Odchudzanie na lenia" http://odchudzaniejestproste.pl/sposob-na-odchudzanie-bez-diety-i-bez-cwiczen-czyli-odchudzanie-na-lenia/ Faktycznie to odchudzanie na lenia - zawsze miałam problem ze schudnięciem i do tego te cholerne zaparcia a tu bez diety schudłam 11 kg w niecałe 3 miesiące. Może się komuś przyda :) w końcu do wakacji zostało 3 miesiące a potem plaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez schudlam w ten sam sposob ale 13 kg a 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Nobla juz macie?? Co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też tak schudłam ale trochę mniej tyle że ja jeszcze się odchudzam Myślałam żeby dołożyć troche ruchu a raczel basen dwa razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz nie wierzyć ale ten detox-spalanie-odchudzanie beatwell.pl faktycznie działa tak jak jest opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AniaXL ten detox-spalanie-odchudzanie beatwell pl odchudza naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinowa
beeeeez diety to się nie da niestety :P trzeba zmienić po prostu swoje myślenie o jedzeniu i podchodzić do niego z rozwagą. mi dzięki tej prostej zasadzie udało się schudnąć:) a na powstrzymanie głodu słodyczowego brałam tabletki iqgreen i przyznam, że nie bardzo wierzyłam, że pomogą ale ku mojemu zdziwieniu dały radę i słodycze jadam już tylko od święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stosuję i jak na razie jest ok a najważniejsze, że pobyłam się zaparć :) Ciekawa jestem ile w sumie schudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaAśka
też stosuję i widzę rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoletta
Jak dla mnie odchudzanie to tylko i wyłącznie poprzez odpowiednio dobraną dietę oraz regularne ćwiczenia.Nie ma innej opcji.Ja swoje nawyki żywieniowe zmieniłam po otrzymaniu raportu z badania DNA genetic lab i jak się dowiedziałam co mi szkodzi.Zajrzyjcie sobie sami geneticlab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karololoniska
Ja akurat jeżeli chodzi o odchudzanie to schudłam po zastosowaniu Foreveslim.Jak dla mnie to rewelacja, to w 3 miesiące udało mi sie pozbyć 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielbicielkaSłodyczy
Da się schudnąć bez diety! :P Co prawda nie tak dużo co z dietą, ale ja za cholerę nie potrafię utrzymać diety. A polubiłam skakanie :D Chodzę sobie na Fit and Jump i zgubiłam już sporo brzuszka :) W sumie mogłabym odstawić chociaż pieczywo i słodycze bo lato się zbliża, ale nie potrafię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia456
Ja odchudzam się bez diety tylko regularne posiłki i suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem Wam,że udało mi się zgubić 16kg w 2 miesiące co dla mnie ten efekt jest bardzo zadowalający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie bez diety ?? No ale jak będziesz jadła śmieciowe jedzenie i schudniesz ? To się mija z celem i jest niewykonalne. Weź sobie zobacz co to jest dieta paleo. Do tego stosuj tabletki therm line hydrofast, one pomogą Ci szybko pozbyć się nadmiaru wody z organizmu oraz spalić tkankę tłuszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Dokładnie ;) ale warto zwracać uwagę na to co się je i pije. Sama zaczęłam większą uwagę zwracać na etykiety i trafiłam na ROKO Fun: http://www.rokofun.pl/ :) a to co zawiera to: - naturalne składniki - brak białego cukru - wysoka zawartość witamin - różne smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mygirl
ja też nie stosowałam jakieś restrykcyjnej diety. wyrzuciłam jedynie cukier z diety i stosuję tabsy iqgreen i schudłam. i jestem zadowolona bardzo z efektów. takkże jak widac i bez cięzkich diet da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikaja02
A ja stosuję suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl plus regularne posiłki i tyle! Chudę ok 8kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam wiecej
Nie ma nic lepszego NIŻ Ziemniaki! niedrogie i skuteczne. Chowają się wasze manga i inne specyfiki. Należy jeść tylko to co rośnie w okolicy!! Polecam wam ziemniaki! 10 kg w miesiąc! Jedny warunek bez tłuszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×