Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CHDZICIE DO TEATRU

Polecane posty

Gość gość

Ja uwielbiam teatr , często oglądam w tv ( zwłaszcza w tv polonia) bo u mnie w miescie nie ma takiego z prawdziwego zdarzenia. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam, ze nikt nie odpowie :( przecież to w końcu kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię osobiście chodzić. Mieszkam w Warszawie, więc jest ich tu dużo. Być może w maju jeszcze idę na musical "Mamma Mia" do Romy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechętnie. Teatr mnie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę raz na jakiś czas do teatru (średnio 2, 3 razy do roku). Głównie na komediowe sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niechętnie. Teatr mnie nudzi. " x bo pewnie nie rozumiesz co aktorzy chcą przekazac ... widocznie jesteś mało inetligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę :) Mieszkam naprzeciwko teatru i grzechem byłoby nie korzystać, a gdybym miała forsy w bród to bym sobie wykupiła lożę na własność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie jest mało inteligenta, po co ten jad? Być może nie była jeszcze na takiej sztuce która by ją zachwyciła. Ja też jak chodziłam z klasą do teatru na różne dramaty i tego nienawidziłam, a dopiero jak poszłam prywatnie na komedie byłam zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga_jaga a ty kur/wo juz szczekasz? jak będziesz miała pieniędzy w brUd to sobie słownik ortograficzny najpierw kup debilko niedouczona. Zaraziłas się brÓdem od led czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na "Gdy kota nie ma" Fajna obsada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baliczka
Ja chodzę od czasu do czasu teatru komediowego. Mają tam świetne propozycje spektakli https://teatrkomedia.pl/repertuar/ , może akurat wam się coś spodoba sensownego. Ja zawsze znajduje coś co by mnie zainteresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa9982
Powiem szczerze, że jeśli tylko mogę, to pojawiam się w teatrze, ponieważ bardzo lubię sztukę i genialną grę aktorską na deskach teatru. Polecam zainteresować się spektaklami w tym teatrze https://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/spektakle/ ponieważ mają świetne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę tak ze dwa razy w roku, a właściwie dojeżdżam. Do najbliższego mam 60 km,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HSincognito
ja bym bardzo chcial !!! ale nie mam dziewczyny z ktora mogl bym pojsc, jest taka z innego forum Nimfetka ale ona nie chce sie ze mna zobaczyc a wiem ze ona by chetnie poszla ale nie do teatru ja bym wolal do opery w trojmiescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze , raz w miesiacu jestem w teatrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy z mężem regularnie, czasem nawet 2 razy w miesiącu. Przeważnie 1 raz.Czesto ze znajomymi. W ten piątek mamy rocznicę naszego ślubu i tradycyjnie teatr. Uwielbiam , relaksuje mnie. Natomiast nienawidzę telewizji, u nas się praktycznie nie ogląda.W tym miesiącu nie mamy już kablówki, złożyłam rezygnację kwartał temu. Teatr to wcale nie jest mega droga rozrywka dla bogaczy. Głupie kino w Cinema City to wydatek 50zl więc wolę zapłacić za prawdziwą sztukę prawdziwym artystom. Aczkolwiek na Klerze byłam,aktorzy świetni ,reżysera bardzo lubię, zawsze ma niesamowite filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeśli mam wolną chwile i akurat jest jakaś ciekawa sztuka w teatrze to oczywiście idę :) Ostatnio byłam w tym https://teatrkomedia.pl/ teatrze w Warszawie i bardzo miło wspominam spędzony tam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do teatru od czasu do czasu, na szczęście do mojej pipidówy kilka razy w roku przyjeżdza teatr, a w okolicy często wystawiany jest "Teatr przy stoliku" - zawsze korzystam. Ale do opey, operetki, na koncerty jestem w stanie poświęcić pieniądze, sen,kilka dni z urlopu - bardziej to moje klimaty. Do teatru mam 50 km, do sal koncerowych ok. 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiska

też lubię teatr, co jakiś czas chodzę, teraz wybieramy się z męzem na "Na wschód od Hollywood" do Rampy, sztuka napisana przez Jachimka, kiedyś go zawsze w Trójce słuchałam i dlatego jak tylko się dowiedziałam, że on napisał to kupiłam bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
Dnia 22.03.2016 o 16:37, Gość gość napisał:

Niechętnie. Teatr mnie nudzi.

Ja tez tak myślałam zawsze. Taką opinie miałam po kilku szkolnych wyjściach na lektury. Aż któregoś dnia jako dorosła osoba zostałam zaproszona na komedie o dupie maryny. Płakałam ze śmiechu. Odtąd chodzę regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Uwielbiam teatr i chodze jak tylko mam taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letka
Dnia 28.09.2019 o 21:45, Gość luiska napisał:

też lubię teatr, co jakiś czas chodzę, teraz wybieramy się z męzem na "Na wschód od Hollywood" do Rampy, sztuka napisana przez Jachimka, kiedyś go zawsze w Trójce słuchałam i dlatego jak tylko się dowiedziałam, że on napisał to kupiłam bilety

Koniecznie idź! Byliśmy i nie pamiętam kiedy tak dobrze się bawiłam. 🙂 Teraz na celowniku mam "Broadway Exclusive 2019" i mam nadzieję, że wrócę równie zachwycona z Rampy. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalena

Byłam! I polecam, jeśli ktoś z Was będzie miał jeszcze możliwość:) W najbliższych tygodniach mam dość ograniczony czas, więc nie wiem jak będzie z pójściem do teatru, ale wypatrzyłam sobie w Rampie spektakl Cafe Sax, z piosenkami Agnieszki Osieckiej, którą uwielbiam. Cała rzecz dzieje się w ulubionej kawiarni Osieckiej (oczywiście stworzonej w teatrze, na potrzeby spektaklu) - na tym muszę być, obowiązkowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

rzadko.generalnie nie przepadam za tego typu widowiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×