Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Achtung cała partia polityczna PiS nadaję się tylko do prac polowych czyli m.i.n

Polecane posty

Gość gość

do kopania buraków/ ziemniaków na jakimś jebitnie wielkim polu ewentualnie kopania jebitnego wielkiego i długiego rowu, może masowego grobu na terrorystóm imigrantów :classic_cool:... Macierewicz zapewnia ze Polska jest gotowa jak nigdy na zamachy ... JA sie pytam karwa w jakim sensie GOTOWA??? by dostać w doope i kopa na pysk :( wszystkie agenty pracują nad "zamachem" smoleńskim :D:D banda idiotów przeczących sobie własnymi słowami i czynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma rozpracowywać siatki9 terrorystyczne, umorusane taktycznie w błocie moherowe berety czy latawice osiedlowe :D:D które marzą o imigrancie g****icielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 zaloguj się k***iu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 kilka dni temu Antonio wykrzykiwał jaka ta nasza Armija skorumpowana itd :D:D zastępują ludzi doświadczonych własnymi posłusznymi pachołkami którzy jak galerianka zrobią gałe za posadę :(.. doświadczeni oficerowie odchodzą bo nie chcą wykonywać rozkazów uposledzonych umysłowo :( mamy przejeebanneeeeeeeeeeeeeeeeee :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to że nawet konie uciekają przed waszą "dobrą zmianą" PiSuary moje kochane 😴 nie życze tego ale czuuje coś w kościach że dacie dooopy i nie będzie wiadomo na kogo zwalić jak zrobią zamachy w Polszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ureu
Jak to jest że w wyborach w więzieniach największe poparcie miał ruch palikota i po? zastanawia mnie czemu po popierają chętnie ci z mniejszości a chcą rządzić większością. Przyjdzie czas znajdzie was. powolutku pojedynczo, oj bedzie prze....bane. i trzeba bedzie oddać wszystko, bedzie d...pa bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doopa to cie bedzie bolala jak PiSuary rozwala to co da sie rozwalić :(.. Polacy pokazuja ze nie powinni rzadzic wlasnym krajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być głupim by tego nie widzieć i ślepo wierzyć komuś kto ma cie w doopie:P wielbiciele PiS nie uwierzą nawet samym PiSuarą którzy będą na nich pluć i wyśmiewać z głupoty :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×