Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani z biustem

Sukienka bardzo exponująca biust

Polecane posty

Gość pani z biustem

Szukam takiej sukienki może gdzieś widzieliście podrzućcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiej wielkości masz biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z biustem
Większe B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego typu sa fajne https://www.dlazmyslow.pl/Chilirose-Sukienka-CR-3241,p-3756,kat-5,rodzaj-63.html Krój jest w najwyższym stopniu ryzykowny, ale można zachować ostrożność i nic nie pokazywać, ale drobnym pochyleniem się można rozpalić otoczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B? przeciez to malutkie po co wiec eksponowac kurza klate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym zlego? male piersi dobrze wygladaja w takich glebokich dekoltach, a duze wygladaja wulgarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że własnie takie zgrabne nieduże piersi najlepiej się prezentują w takich ryzykownych kreacjach. W ogóle w wersji imprezowej warto dobierać wtedy fasony bez stanika. Faceci to bardzo lubią, robi to na nich super wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 65B rozumiem, ze jak sie styje i dojde do 80B to nagle bede miec "wieksze B" :D Przy misce B kazda sukienka z dekoltem dobrze wyglada. Chyba, ze jest sie przy kosci to wtedy lepiej dobrac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czasu do czasu dostaję w prezencie od swojego faceta super seksowne sukienki. Zwykle nadają się tylko na nasze wieczory we dwoje - są zbyt seksowne, nawet jak na nasze frywolne towarzystwo. Naj, naj fajniejszą była taka: http://intimiti.pl/Beauty-Night-Lavanya-komplet Niesamowicie seksowna, ale jednocześnie niezwykle elegancka. Z nią wyjątek - założyłam ją na ostatnią imprezę sylwestrową. W domu u znajomych, w stałym gronie. Na początek miałam staniczek, ale na samą północ zdjęłam, przebrałam też stringi - zamiast tych od kompletu na czarne gładziutkie, tzn czarny i matowo - połyskujący trójkąt z przodu, a reszta żelowe paseczki. Było niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedna (już ostatnia), taka że można się w niej ludziom pokazać: http://ekskluzywna.pl/beauty-night-vivianne-sukienka-bielizna-erotyczna uwagi do niej - ekstremalnie krótka ale zakrywa krok i pośladki, bardzo dobrze się utrzymuje - nie podciąga się w ruchu, ślicznie eksponuje biust jak ktoś to lubi - każde stwardnienie sutek od razu będzie widoczne, elastyczności unoszące biust mogą spowodować że części sutków będą na granicy prześwitującej koronki. Ale nad tym można zapanować - nadaje się do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego linku wyżej najbardzie podoba mi się ta: http://freetaboos.pl/sukienka-mini-p-1971.html Prosta, elegancka - do ubrania do ludzi, a jednocześnie niezwykle prowokująca. Bok z siateczki w zasadzie wyklucza założenie jakiejkolwiek bielizny, jak brakuje na to odwagi to lepiej wybrac inną sukienkę. A ten brak bielizny będzie wyraźnie bezwstydnie widoczny. Ale takie właśnie stroje lubię - nie musi być za dużo widać, większa część seksowności ma brać się z głowy nie tylko z oczu. Brak biustonosza to zwykła sprawa, ale brak choćby symbolicznej tasiemki w kroku to przy tej długości sukienki naprawdę duża odwaga. Jakby zaproszenie partnera do wykorzystania na szybki numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jednak jest duże lustro i odrobina samokrytycyzmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sam tytul wskazuje: sukienka eksponujaca biust. Jak ktos ma B to biustu nie ma wiec co tu eksponowac? C to normalny rozmiar,nie za maly nie za duzy i tu juz mozna zaczac pokazywac conieco. Zgadzam sie- przydaloby sie lustro i choc ciut samokrytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam biust 65B i mój mąż bardzo lubi gdy wychodzę z nim bez stanika.Najlepiej iść do krawcowej i dać coś sobie uszyć.Przy takim biuście bardzo fajnie wyglądają głębokie dekolty odchylające się podczas sięgania czegoś ze stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia bielizna do takiej sukienki i sukces murowany! Ja wybrałam taki model: http://www.telimena.pl/product-pol-11099-Sexy-Angel-WHU.html . Sprawdził się doskonale - nic nie wystawało, co nie miało. Piersi były na swoim miejscu i wydawały się sporo większe, niżeli są w rzeczywistości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź jakie sukienki ma swojej ofercie sklep internetowy www.metafora.net.pl. Mam od nich np. kilka dopasowanych sukienek, świetnie wyglądają, są dobrze uszyte z wysokiej jakości materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chętnie wyślę zdjęcia biustu w sukienkach, ktoś chętny? tylko @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet nauczył mnie, że jak impreza jest udana, to w trakcie pozbywam się bielizny - jako podkreślenie swobody i absolutnego luzu. Dlatego wybieramy zawsze takie kreacje, żeby na początek naturalnie wyglądały ze stanikiem i oczywiście majteczkami. W trakcie jak impreza się rozkręci po prostu z wyskoku do toalety wracam bez biustonosza. Jak jest naprawdę super - szczególnie jeśli chodzi o towarzystwo - dostaję na ucho polecenie zdjęcia również majteczek. Zawsze jest to bardzo ryzykowne bo stroje miewam różne, ale zawsze bardzo krótkie. Lubię to dlatego, bo w takich ryzykownych sytuacjach zawsze mnie szczególnie starannie adoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka z linku powyżej jest obłędna. dostałam taką, najpierw na nasze prywatne party we dwoje. Na taką okazję oczywiście byłam bez stanika. Zrobiliśmy sobie trochę zdjęć, są super. No i zaczęło się namawianie żebym przebrała się w nią na domówce u nas. W końcu zgodziłam się, oczywiście ze stanikiem pod spód. Miękki, lekko prześwitujący, delikatny koronkowy wzór maskował cienie sutek. Ale było i tak bardziej nieprzyzwoicie niż liczyłam bo rzadko się uspokajały - przez emocje i łańcuszki błądzące ciągle po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Cheesecake Bra to biustonosz stworzony dla kobiety z dużym biustem. Ma pełne miseczki i szeroki ramiączka co pomaga w utrzymaniu biustu. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×