Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Disneyland Paris czy Legoland Billund, gdzie zabrac dzieci na majówkę

Polecane posty

Gość gość

Disneyland Paris czy Legoland Billund, gdzie zabrac dzieci na majówkę? Chcemy zrobić z mężem dzieciakom prezent, co polecacie? Jak najprościej zorganizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disneyland był chyba marzeniem każdego dziecka swego czasu... A w jakim wieku są dzieci? Chłopcy, dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Disneyland! Moje dzieciaki maja 6 i 8 lat i super się bawiły. Tylko kupcie sobie wcześniej bilety, bo w sezonie tam sa ogromne kolejki i szkoda tracić czas na czekanie. Mój mąż kupił bilety na parkmanii. Bardzo wygodne, można wydrukować sobie w domu i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z kolei byliśmy z naszymi chłopakami w Legolandzie. Było super! Tylko faktycznie kolejki do kas były długie i dzieciaki sie wynudziły. Następnym razem zrobimy sensowniej i kupimy bilety wcześniej. Ktoś polecał parkmania.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na parkmania.pl mój mąż zawsze kupuje bilety, zwłaszcza do tych parków europejskich, bo wtedy jest pewność, że bedzie sprawnie i na miejscu zero stania w kolejce. My w wakacje wybieramy się do Holandii, do Adventure Park Hellendoorn. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wam super, tez chcemy zabrać dzieciaki, ale to chyba droga impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zorganizowałaś sobie wyjazd? Rodzinka myśli wybrać się do Paryża z http://www.mega.travel/ tym biurem. Co myślisz o takiej opcji? W ogóle napisz jak było - strasznie chciałbym sie dowiedzieć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Disneyland! Byliśmy tam z dzieciakami tylko raz, ale jeszcze zanim naprawdę podrosną, wybierzemy się znowu. Najlepsze jest to, że chyba my z mężem bawiliśmy się lepiej niż nasze córeczki;) Mąż znalazł też fajny patent, żeby nie stać na miejscu w kolejce po bilety, bo kupił je przez internet na stronie Parkmanii. Fajnie, bo można było zapłacić w euro, przelewem, a bilety wydrukować w domu i zabrać ze sobą. Nie musieliśmy się martwić, że się nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciliście za te bilety do Disneylandu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy są najtańsze ceny biletów do Legolandu w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie na początku sezonu i jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są promocje na nocleg np. w Disneylandzie, warto sprawdzić letnią ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCELINKAA1
My jednak wierni jesteśmy Disneyland! Dzieciaki uwielbiają. Ale potrzeba się dobrze tam zorganizować, dlatego zawsze zamawiamy bilety na parkmanii właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak parkmania ma bardzo fajne oferty, ja często zabieram tam dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki parkmanii po raz pierwszy zabrałam dzieci za granicę i to do duńskiego Legolandu, były zachwycone wycieczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×