Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

adaptacja budynku gospodarczego na mieszkalny

Polecane posty

Gość gość

Witam,mam pytanie . Chcemy z mężem zrobić dom budynku ktory byl wczesniej oborą , budynek ma super fundamenty i nie jest stary bo zaledwie 10 lat, czy trzeba rozbierać ściany czy nie koniecznie? Nie bsrdzo wiemy co robic poniewaz niektorxy mowia ze tak inni ze nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej to brzmi trochę strasznie. ja zastanwiam się nad adaptacją strychu. mieszkamy w teściami i trochę ciasno w tym domu, a strych ma jakieś 60 metrów, wieć w sumie to jak całkiem spore mieszkanie. dla nas i córeczki spokojnie by miejsca starczylo. macie moze jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas sypilanie sa na poddaszu i bardzo przytulnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my parę lat temu robiliśmy adaptację poddasza a projekt zamówiliśmy u tego architekta http://www.pracowniaprojektowawroclaw.pl. Ta pracownia ma na koncie sporo tego rodzaju inwestycji, w tym adaptacji na cele mieszkalne i biurowe. Mają bardzo ciekawe a przede wszystkim praktyczne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostka
witam, ja z takim samym tematem ;-) tylko moze ktos sie orientuje ile wyniesie adaptacja tak ale tylko zgloszenie ze remont budynku , to jest stare pomieszczenie gospodarcze , obecnie jest tam wymieniony dach , ale ogolnie trzeba by wszystko zrobic , podlogi , okna nowe , poniewaz kiedys byla to stajnia ale mala , ale przez ostatnie 40 lat nie bylo tam zwierzat , prad moge pociagnac od domu rodzicow , nawet jest tam podlaczone do 1 pomieszczenia ale dalej nie , takze ktos moze sie orientuje w jakiej kwocie by sie zamknal remont takiego czegos ? i ewentulany projekt moze ktos ma przykladowy , ? niestety nie mam zdjecia tego budynku obecnie , z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostka
przychodzi mi na e-mail powiadominie o odpowiedzi na moj post ale klikam i nic nie widze , moze mi ktos wyjasnic o co chodzi ? mam takich powiadomien juz 4 ale nie widze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×