Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mało lata

Motocykl dla nastolatki?

Polecane posty

Gość Mało lata

Skończę w tym roku 16 lat, czy mogłabym kupić jakiś motocykl? I jak się nauczyć jeździć, bo w sumie to bym chciała :D tylko nie wiem czy np po jakiejś wywrotce bym się jakos nie zrazila albo co.. interesują mnie motocykle, ale jak to w praktyce by było to nie wiem, co polecilibyscie na początek? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rower:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle jeździłaś kiedyś na dwóch kółkach, chociażby na skuterze ? Jeśli nie, to o moto w takiej sytuacji nie ma mowy. Najpierw skuter, lub coś małego, a dopiero potem moto i też zaczyna się od np 125 lub 250 ccm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam swego czasu fazę na motor ale przeszło jak poszłam na studia i dotarło do mnie, że i tak w dużym mieście nie miałabym gdzie jeździc. Prawka na motor zrobić nie możesz (kiedys było od 21 lat, chociaz nie wiem, czy to sie nie zmieniło). Teraz możesz chyba jeździć tylko na skuterku, ale wiedz też, że ze wzgledu na Twój wiek i płeć (jesteś mniejsza, niższa) nikt ci nie doradzi wsiadać od razu na ścigacza, tylko bedziesz musiala się stopniowo uczyć i przesiadac ewentualnie na cięższe maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie quadzika 250 cm tajwańca lub japońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 lat i ty chcesz na moto jeździć ?? :D Najpierw dziecko skuterek, potem prawko i 125 ccm o ścigaczu zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kymco kxr 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yamaha R1 z silnikiem od komara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało lata
Jestem mniejsza :D.. błagam, mam 175 cm wzrostu xD no ale może racja, nie miałam nigdy z moto do czynienia i może z wiekiem faza na to mi przejdzie... zresztą też głupio ładować w to kasę zeby potem miałoby mi się znudzić :s poczekam i zobaczę jak to będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylka90
Skuter jest dobrym pomysłem :) W wieku 16 lat raczej motor nie wchodzi w grę. I powinnaś się zastanwić nad kartą motorowerow! Jeśli szukasz dobrego sprzętu to na http://mcsonline.pl/ można znaleźć bardzo ciekawe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skuter na start - nauczysz się jeździć a to naprawdę spoko sprawa, tanio i wygodnie. Tylko nie chińczyk za 2 tys! Peugeot ma super skutery. Jak się chce taniej, to najlepiej uderzać do ich importera generalnego - firmy Scooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Jaki polecacie motocykl lub skuter na początek ? Widzę że temat nie wyczerpany . Stoję przed takim wyborem i nie wiem , może mi coś polecicie ? Jest tutaj ktoś doświadczony w tej kwestii ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek

Tu masz coś na początek https://barton-motors.pl/modele/motorowery/barton-fighter-eco .Cena niska, małe spalanie no i koszty utrzymania też na bardzo niskim poziomie. Części są bardzo łatwo dostępne, serwisy w każdym większym mieście. Myślę że na pierwsze moto to dobra propozycja. Mój brat kupił taki synowi i jest mega zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie sądzę, żeby motocykl był odpowiedni dla nastolatki, ale dla starszych osób owszem. To dobry sposób na przemieszczanie się nawet na dłuższych trasach. Jednak w trasie przyda się też torba. Jeśli nie wiecie, jak wybrać torbę motocyklową na bak, to wiele przydatnych informacji jest tutaj  https://www.youtube.com/watch?v=DKJBZCobbjg&t=409s . Ekspert opowiada, jak wygląda budowa, kieszenie itp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×