Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Slowik

Pracuj online korzystal ktos ?

Polecane posty

Gość Slowik

Tak jak w temaci czy ktoś korzystał z serwisu pracuj-online.com interesuje mnie czy to nie jakieś oszustwo bo nic na temat tej strony nigdzie nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1323
Witam, niestety ja się zarejestrowałam, wybuliłam 40 zeta, zgłosiłam się do milionów prac online, dodałam swoje CV ze zdjęciem i żadnego odzewu. Nie wiem czy to nie oszuści wyłudzający dane, bo na ich stronie nie działają linki typu FAQ i inne, mimo, iż strona wygląda dość profesjonalnie. Nie mogę znaleźć w wyszukiwarce KRS tej firmy. Napisałam do nich maila z prośbą o podanie tych danych i cisza. Zadzwoniłam na wskazany numer telefonu. ale zgłasza się skrzynka i można się nagrać po sygnale. Mam nadzieję, że nie dokonałam przelewu weryfikującego prawidłowość danych do jakiegoś kredytu. Teraz muszę kontrolować swój BIK czy wszystko OK. Na razie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak wygląda sprawadalej? Chyba też się dałam złapać, bo nawet nie mogę się zalogować do tegoż serwisu...a miało być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuj - online. com UWAGA OSZUSCI !! Bo jak można inaczej nazwać to co oferuje portal - brak adresu w Polsce, brak krs, REGON, na maile nie odpowiadają, telefony milczą, strona nie działa poprawnie, ciągle te same ogłoszenia i mimo wysłanych dziesiątki CV zero odzewu....Nie polecam nikomu, strata kasy i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści !!! Nie dajcie się naciągnąć. Każda oferta pracy dosłownie w sam raz dla nas, gładko i pięknie napisana. Wymagania male, zarobki duże. Jednym słowem przelej nam 30 lub 50 zeta a nikt się do ciebie nie odezwie. Oferty- widmo :) Nie przelewajcie im żadnej kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - trzymać się z daleka! Pytanie, czy tylko wyłudzają kasę, czy coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezzuuu!! Dzięki, że założyliście wątek..Dzięki temu nie dałam się nabrać, choć nabrałam podejrzeń pewnych...żeby móc przesłać cv płacic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dałam się nabrać. Nic nie działa. Po miesiącu płać nową kasę i przychodzi na skrzynkę, że niby masz ofertę, ale nie możesz jej zobaczyć, ani nic zrobić. Gdzie zgłaszać takich oszustów? Dlaczego w tym kraju nic z tym nie można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kolejna osoba ktora zostala oszukana przez ten portal Moze ktos wie w jaki sposob ukrocic ten proceder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nabralam podejrzen; w regulaminie jest informacja ze za korzystanie przez 30 dni placi sie 25 zl; gdy zalogowalm sie to okazalo sie ze mam zaplacic 29 zl; wyslalam maila z pytaniem , czy cos nie jest pokrecone; do tej pory nie dostalam informacji; troche udalo mi sie sprawdzic te firme ; jest zarejestrowana w Islandii; noo i to juz mi podpadlo; poza tym teoferty sa tak cudowne ze latwo mozna zalapac sie na ten lukier; wrecz niektore a przesadzone; bo kto zaplaci za czytanie 1 maila 1 zl ? zlosze to na policje , bo coz innego mozan zrobic; niech oni szukaja dalej , od czegos w koncu sa; dzieki za ten watek,m przynajmniej nie wybulilam kasy na oplate tej strony; dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można zarabiać za oglądanie filmów? A no można. Przynajmniej mam taką nadzieję, tylko żeby to osiągnąć potrzeba osób uczciwych i musi być ich sporo. Razem można więcej. Ostatnio znalazłem artykuł, że można zarobić 25 dolarów za oglądanie reklam. Ale od początku jest jakiś sobie serwis THW, który chce być lepszy od dobrze nam znanego YouTube’a. Potrzebuje on ponad 50 000 ludzi (wiek-powyżej 21 lat i ukończona szkoła średnia), którzy będą oglądać zwiastuny filmów, programy pilotażowe itd. i umieszczać komentarze. Dlaczego dzielę się z tobą tą informacją? A no dlatego, że będąc czyimś poleconym przyczyniasz się do większego zysku dla siebie. Reklamodawcy będą płacić 90 dolarów na godzinę. 40 dolarów THW wypłaci oglądającym, z czego 25 dolarów dla ciebie, 5 dolarów dla twojego bezpośredniego sponsora i 1 dolar dla sponsorów z wyższych linii (których maksymalnie może być 10 co daje 10 dolarów) 25+5+10x1=40 A teraz logicznie. Jestem sobie ja (czyjiś polecony) i oglądam sobie godzinę reklamę. Dodatkowo mam 10 swoich poleconych (np. Ciebie). Osoba dzięki której się zarejestrowałam zarabia 25+5=30, dzięki mnie. Dodatkowo jeśli ma dalszych poleconych zarabia 30+10, czyli 40 dolarów. A teraz ja, oglądając zarobiłam 25 dolarów + 5 dzięki tobie (rejestracja z poleconego) i kolejne 10 z dalszych poleconych co daje mi 40 dolarów. No a teraz ty. Załóżmy, że są 2 opcje: 1. Nie rejestrujesz się z poleconego-oglądasz godzinke i dostajesz 25 dolarów. 2. Rejestrujesz się z mojego poleconego-oglądasz godzinke (masz 25 dolarów), zapraszasz do programu znajomego, który rejestruje się z twojego poleconego i ogląda godzine reklamę (25+5=30), znajomy zaprasza kolejnych znajomych do programu i jest ich 10 (30+10=40) No i porównajmy opcje. 1. Zarabiasz 25 dolarów. 2. Zarabiasz 40 dolarów. Wybór należy do Ciebie! No a teraz praktyka. Rejestrujesz się z mojego poleconego (TCKdaro1.THWglobal.com). Potwierdzasz wiadomość od THW. Otrzymujesz linki do rejestracji ze swojego polecenia. Reklamujesz się. Teraz jest rejestracja przedstartowa. 4 lipca ruszamy! Dziękuje, pozdrawiam i pamiętaj- Razem można więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejdz do banku i sprawdz co sie dzieje; w razie czego nie odbierah takich maili; ale pojawila sie taka dziwna oferta pracy: ze zdradza ci dalsze szczego;y pracy tylko musisz zalozyc bezplatne konto w okreslonym banku i przeslac im potwierdzenie; no i pomyslalam ze TA PRACA polega na NAMAWIANIU DO ZAKLADANIA KONTA W OKRESLONYM BANKU; pozniej dostaje sie prowizje od tego konta; dlatego jak wysylam swoje CV to nie ma tam dokladnego adresu, jest tylko miejscowosc, nie padaje daty urodzenia; w internecie, jezeli nie ma adresu pracodawcy to nie wiem do kogo wysylam swoje dane osobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was, którzy aplikowali przez ten portal, dostał jakąkolwiek propozycję pracy??? Czy wciąż jest tak, że aplikujecie i jest cisza?? Czy ktoś z Was ma/miał jakieś problemy (np musiał spłacać jakieś kredyty?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwona
Założyłam konto na pracuj on-line i zapłaciłam 30,- za pół miesiąca. Wysłałam cv bez adresu tylko mail. I dopiero później odnalazłam opinie, że nikt jeszcze nie znalazł przez ten portal pracy, Jeśli ktoś dostał odpowiedz z tego portalu proszę napiszcie na forum, czy warto. A moze ktoś wie o jakieś pracy przez internet, bardzo potrzebuje dorobić. Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze , że można poczytać takie opinie. Bez tego dałabym się oszukać i naciągnąć. Całe szczęście , że w internecie są pisane opinie i komentarze. Przynajmniej można uniknąć niepotrzebnej straty pieniędzy , nerwów i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuj-online.com Portal jest własnością firmy Igroup Limited Trust Company Complex Ajeltake Majuro MH 96960 PON.-PT. 9-16 Sprawy ogólne i pytania kontakt (malpa) pracuj-online.com Nawet mają program partnerski na: http://webepartners.pl/programy-partnerskie/pracuj-online Nie wiem czy ktoś to poleca ale dziwnie to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna brać za szukanie komus pracy to jest niezgodne z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny ciekawy program partnerski z kategorii zdrowie i uroda. Co ciekawe oferuje dosyć wąską i wyselekcjonowaną grupę produktów. Obok suplementów diety na takie dolegliwości jak łysienie czy trądzik, znajdziemy grzebień laserowy i aparat do depilacji. NutriProfits to marka należąca do firmy Playmaker Limited, zarejestrowanej w Hong Kongu. Na rynku działa od 2013 roku i jak na razie radzi sobie całkie nieźle. Warto zwrócić uwagę na dosyć solidne prowizje, sięgające 40% oraz długi okres przechowywanie plików cookie (120 dni). Jest to z pewnością ciekawa propozycja dla osób działających w branży zdrowia i urody. Dosyć specjalistyczne produkty mogą się bardzo dobrze sprawdzać pod kątem konwersji. http://nplink.net/avK6lNkO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten serwis to jedna wielka lipa !! jedynie strata pieniędzy. ofert pracy dużo i ciekawych ale nikt się nie odzywa. aplikowałem nie jedno ogłoszenie i CISZA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki88
Niestety u mnie również cisza, a mam niezłą cv-kę. Jeżeli ta firma to ściema, to zainwestowali sporo w pozycjonowanie. Sprawdziłem dla najważniejszych fraz są wysoko, zawsze pierwsza strona, góra, nieraz pierwszy wynik (oczywiście nie chodzi o reklamy). I ta pozycja sprawiła, że strona, czyli firma jest wiarygodna. Po tym co przeczytałem na forum, zaczynam się niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kate
Czy ktokolwiek zgłosił oszustwo na Policję? Albo zapytał chociaż jakie są możliwości w sytuacji takiego oszustwa? Trzeba być tochę społecznie odpowiedzialnym. Ja na szczęście w porę przeczytałam wpis na forum, za co dziękuję :) A może do TV się zgłosić, niech się zrobi afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hioscyna
Miałam kiedyś podobnie nieprzyjemne doświadczenie, więc skieruję kilka słów do osób, które zastanawiają się czy w sytuacji zostania w taki sposób naciągniętym można coś poradzić. Nie mam pojęcia jak to wygląda od strony prawnej, szczerze mówiąc nigdy mnie to nie interesowało, nie jestem też wykwalifikowana, żeby się na ten temat mądrzyć:) W potrzebie dorobienia do kieszonkowego dałam się skusić ofercie prac chałupniczych (po przeczytaniu jakiegoś ogłoszenia). Oczywiście napaliłam się na pracę bardzo, w końcu oferowali atrakcyjne wynagrodzenie, a długopisy miałam składać w zaciszu swojego pokoju. Oferta była profesjonalnie napisana, wszystko skrupulatnie wyjaśnione i tylko jedno "ale". Współpracę miał poprzedzić mój przelew, który miałby sprawdzić moją wiarygodność i opłacić pierwszą dostawę części do mojej pracy. Notabene wszystko oczywiście okazało się być oszustwem, a ja po jakimś czasie (kiedy dotarło do mnie, że nic z tego nie będzie i zdążyłam już zapomnieć) dostałam telefon z policji. Pan policjant umówił się ze mną na spotkanie w celu złożenia wyjaśnień, bo jak się okazało bardzo duża grupa ludzi wpadła w te sidła i część z nich zgłosiło to właśnie na policję. Nie wiem jak losy tej sprawy potoczyły się dalej, poinformowano mnie, że w przyszłości mogę dostać zawiadomienie z sądu, ale minęło już kilka lat, a sprawa ucichła. Swoich pieniążków nie odzyskałam (choć tym się nie przejmuję, nie było to jakoś bardzo dużo), nie dowiedziałam się też czy sprawiedliwość dosięgnęła oszusta, zdobyłam za to cenną lekcję. W życiu nikt obcy nie da mi nic za darmo:) (tych kilku setek za złożenie 1000 długopisów też nie) Jedyne co mogę dodać, to podchodźcie do takich spraw z pełnym dystansem i zastanówcie się na ile prawdziwe jest to co czytacie w internecie. Żeby potem nie było nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to bez wątpieniom większa afera z oszustwem i to jest chore, że nie ma możliwości jej ukrócenia. Ktoś sobie tam siedzi za klawiaturą i ma świetny ubaw zarabiając krocie na naiwnych ludziach. na mnie niestety te gnojki też zarobiły 30 zł. Tknęło mnie po 2-3 dniach bez żadnej odpowiedzi na aplikacje, bo jednocześnie wysłałem jedną na OLX i odpowiedź była natychmiastowa. Następnie chciałem zapytać tych oszustów z pracuj.online poprzez mail - w czym problem. To każą sobie podawać numer telefonu. W tym momencie już widziałem co to za s...y. Trochę za późno, ale w mojej sytuacji i tak muszę ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praujacajulia
Pracuj online to oszustwo, każą wysyłać pieniądze na aktywaję konta a póżniej nic z tego nie ma. To już lepiej przejść się do pośredniaka i tam za darmo przeglądać oferty. Ja mam patent na zarabianie w internecie, spędzając 2 godziny przed komputerem. Nie są to kokosy, ale zawsze można sobie dorobić. Jak ktoś ma ochotę to chętnie podpowiem co gdzie i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka1998
Spotkało mnie to samo co wieszkosć osob powyzej sie wypowidajacych . PracujJulia o jakiej mozliwosci zarobku mowisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety też dałam się oszukać... Zmarnowane 30zł... Nie popełniajcie tego błędu co ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×