Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamiast iść do przodu, cofam się. Minęło 8 miesięcy

Polecane posty

Gość gość

Rozstaliśmy się w sierpniu, po 1,5 rocznym związku. Był moją pierwszą miłością. Minęło tyle czasu a ja się cofam. Czuje się coraz gorzej, coraz bardziej mi go brakuje, już nie wiem co robić jak sobie poradzić. Próbowałam to uratować ale się nie udało. Odszedł bo stwierdził, że jest młody że chce się bawić, imprezować. I rzeczywiście jest sam i robi jak powiedział. Jestem załamana nie umiem już sobie z tym poradzić. Tęsknie strasznie za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz za kim tesknic i plakac, z tego co piszesz to to jakies kompletne zero niewarte jednej łzy. Plakac i teksnic to mozesz jak ktos wartosciowy kto cie kochal umrze, a nie jak byle go\wno cie zostawi bo chce sie bawic i posuwac inne laski, zastanow sie nad soba i czy nie szkoda ci czasu na takie kompletne zero !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nie masz czego płakać , bo płacz się za kimś wartościowym , za kimś dla kogo byłaś wszystkim . Pamiętaj czas leczy rany i pamietaj,żeby ratować związek muszą chciec dwie strony. Usmiechnij się i uwierz , że będzie dobrze, że znajdziesz kogoś z kim będziesz śzczęśliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×