Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandrawodiczko

praktyki

Polecane posty

Gość sandrawodiczko

mam problem z praktykami a mianowicie nie byłam na nich dwa tygodnie (czyli łącznie 4 dni). moje pytanie: czy mogę mieć coś za to że nie byłam na praktykach? bo szefowa twierdzi że powinna zawiadomić policję że nie chodzę na praktyki. a w internecie wyczytałam coś takiego: Pracodawca z powodu nieusprawiedliwionej nieobecności w pracy(opuszczającym zajęcia szkolne) ma prawo nałożyć na młodocianego karę pieniężną przewidzianą w art. 108 § 2 K.p. Zgodnie z § 3 tego artykułu, każdy dzień nieusprawiedliwionej nieobecności w pracy traktowany jest jak odrębne przekroczenie. W związku z powyższym za każdy taki dzień nakładana jest oddzielna kara, która nie może być wyższa od wynagrodzenia przysługującego pracownikowi za jeden dzień pracy. Ponadto trzeba pamiętać, że pracodawca może rozwiązać z młodocianym stosunek pracy, jeżeli nie wypełnia on obowiązków wynikających z umowy o pracę (art. 196 K.p.). O fakcie tym trzeba powiadomić jego ustawowego opiekuna, szkołę, a jeżeli pracodawca jest rzemieślnikiem - także izbę rzemieślniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrawodiczko
Acha strasznie się boje,że będę musiała płacić tak więc czy jeśli zaproponuje mojemu szefowi dobry seks to jak myślicie ujdzie mi to na sucho???? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrawodiczko
po pierwsze nie podawaj się za mnie a po drugie nie boję się płacić tylko pytam czy na policje poda i to nie jest szef tylko szefowa, nie zabłyśniesz taką wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrawodiczko
Dodam,że nie chodziłam na praktyki bo zarabiałam. Dawałam dupki na koniec dnia wyszłam z 500zł w kieszeni. Jak coś pisać na imejlu - szybkakasiadupasiasrasia@onet.pl czekam ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak może, w szkole też będziesz miała problemy. I słono zabulisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrawodiczko
oj widzę że się nudzisz, jeśli sama dajesz d**y to spoko i nie podawaj się za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×