Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciej537

Jaki fotelik samochodowy kupić?

Polecane posty

Gość gość
poczytaj jakie ma wyniki w crashtestach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od jakiegoś poradnika zakupowego co wybrać np. tutaj jest to wszystko dobrze opisane http://www.jakkupowac.pl/jaki-fotelik-samochodowy-kupic/ Jeżeli będziesz mieć ogólne pojęcie czym się kierować sprawdź wyniki crashtestów. Polecam od razu niemieckie strony typu ADAC. Polecam nie słuchać opinii doradców w sklepach stacjonarnych. Mam wrażenie, że oni proponują tylko to, gdzie prowizja jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam kilka dni temu z kuzynką w sklepie rozejżeć się za fotelikiem natrafiłam na nowy fotelik Graco Milestone. Co o nim uważacie? no dla ,mnie bomba- tak uniwersalny fotelik. Jeden zakup a wystarczy już do końca. Fajnie to wyyślili. na pewno bedzie dobry bo to dobra marka a fotelik ma rewelacyjne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma fotelik babysafe husky ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam możesz przewozić dziecko do 36kg od ok 9 miesiąca rośnie razem z dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci polecam przestać spamować tymi reklamami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy bebe confort opal i jestem zadowolona. Łatwo się zapina dziecko. Dla drugiego mamy też bebe confort ale inny model i jest gorszy, muszę się namęczyć aby zapiąć. Oby dwa mają opcje rozkładania na pollezaco ale w ogóle z tego nie korzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

czy ktoś powie kilka słów o foteliku Transformer X-BAG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fggg

Tylko britax römer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia

foteliki concord i dla malutkich i dla większych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielski

Najważniejsze, co umknęło wszystkim komentującym i polecającym rozwiązanie - jak duże to jest dziecko? Bez takiej wiedzy wszelkie powyższe polecenia nie mają sensu, bo nie wiadomo czy trafiają z wielkością. 

Jeżeli Twój syn jest mały, w przedziale do 5 lat to szukaj tylko rozwiązania RWF. Na nic innego nie patrz. Jak masz trochę starsze to szukaj fotelików wg. odpowiedniej grupy wagowej. W wieku szkolnym polecam zainteresować się czymś innym niż poddupniki - Smart Kid Belt. Wypada o wiele ciekawiej. Bardzo mobilny (my wozimy na wakacje po Europie). Mam w aucie nawet dwa, bo często zabieramy kolegę syna, by sam nie czekał na rodziców. Tak bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszyk

No niestety tak nie jest bezpieczniej. Fotelika pod względem bezpieczeństwa raczej nic nie zastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi

foteliki concord mają spory wybór fotelików od 0-23 kg np reverso plus a potem już 15-36kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowska

Transformer XT dla starszych dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11

Że też ci ręka nie uschnie od reklamowania tego Smart Kid Belt. Wolałabym najtańszy poddupnik niż ten wynalazek, który nie daje absolutnie nic.

Przy poddupniku jest chociaż szansa że dziecku pas nie zmiażdży narządów w miednicy, ten pas za to przechodzi centralnie przez brzuch, byle stłuczka i dziecko ma ciężkie obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×