Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilian123

zwiazek z przyjaciolka eks, potrzebuje pomocy

Polecane posty

Gość emilian123

Czesc.od razu mowie ze jestem facetem. Sprawa wyglada tak... 6 lat temu spotykalem sie z panna o imieniu Kaska.trwalo to kolo 3-4miesiecy.potem poznalem jej przyjaciółkę aske, z ktora zdradzilem kasie...potem zerwalem kontakt z jedna i druga na okolo pol roku...po tym czasie zaczalem spotykac sie z aska, z ktora w sumie nic mnie nie laczylo...ot tak z braku laku...bylismy ze soba 4lata/2 lata po zareczynach.pol roku przed slubem asia zostawila mnie, twierdząc ze mnie nie kocha, ze za duzo roznic, ze jest niepewna, ze ogolnie nie chce ze mna byc...no i pare miesiecy temu odezwala sie Kaska.zaczelismy duzo rozmawiać ...w sumie mamy takie same charaktery...spotkaliśmy sie pare razy i czujemy ze ciagnie nas do siebie...jednak kasia ciagle przyjazni sie z asia i nie wie co ma zrobic...sama jest po burzliwym zwiazku i tez sie go boi... co mam zrobic,jak jej zasugerowac ze warto byloby spróbować zostac para?po kilkunastu rozmowach wiem, ze z nia laczy mnie w sumie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilian123
Dodam ze ona sama zauwazyla ile nas laczy, i tez mysli o nas jakby to ylo jakbysmy byli para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój z jedną o drugą. Ten trójkąt już zawsze będzie patologiczny jak związek Ridga i Brook z mody na sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy teraz dopiero czujesz ze ja kochasz? Po tylu latach dopiero to wiesz? Porostu jeśli ciągnie was do siebie to pogadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz a to ze się przyjaźnią, prawdopodobnie ta przyjaźń i tak się skończy w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dziewczyny potrafiły się przyjaźnić po tym, jak zdradziłeś jedną z drugą, to teraz nie powinno to tym bardziej zaważyć na ich znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×