Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaAntosia15

Fałda skórna na brzuchu po ciąży jak się tego pozbyć?

Polecane posty

Gość MamaAntosia15

Witam. W ciąży miałam bardzo duży brzuch, teraz została mi nieładna fałdka skóry. Nie jest to raczej tłuszcz bo generalnie jestem bardzo chuda. Dużo ćwiczę na brzuch ale niestety ta fałdka nie znika a mięśnie są mocno wyrobione, instruktorka na siłowni powiedziała że powinnam sobie zrobić operację plastyczną bo to już nie zniknie. Smarowałam też to miejsce różnymi balsamami ujędrniającymi, dla matek, nie widzę żadnych zmian. Czy da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDu
Przyłączam się, też już brak mi pomysłów. Basen, siłownia, rower, dużo ruchu, dieta.. Waga jest ok niecałe 50kg przy 160 wzrostu, rozmiar ubrań 34, lepiej jak przed ciąża. Ale brzuszek zostawia wieeeele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem ćwiczę, brzuch jest twardy ale skóra nadal pozostaje :( masuje i kręmuje skórę na brzuchu ale to nic niedaje. Faldka jest mała, no ale jest i to mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spytajcie dermatologa lub ginekologa? Nie byłam w ciąży, nie znam się ale spytałabym na waszym miejscu, albo jakiegoś trenera fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeszcze ten problem, że po cc ( 2 lata) nadal mam słabe czucie na skórze brzucha. I obawiam się, że to może być przyczyna pozostajacej faldki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×