Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesieczne dziecko a brak odruchu ssania butelki

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie mam problem z nauka dziecka zeby chcialo jesc z butelki (oczywiscie podaje moje mleko)? Nie potrafi jej ssac, na poczatku byl odruch wymiotny. I akceptuje tylko pierś. Butle przystawiam ok 3 razy dziennie zeby sie nie zrazilo, smoczka uspokajajacego tez nie akceptuje. Mam kilka rodzajow smoczkow tak jak tych do butelki. Nie moge sie wyrwac z domu dluzej niz 2h . Ratunku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do logopedy lub neurologopedy ale jakiegoś dobrego, nie nauczycielki ktora machnela jakaś logopedie szkolna. my chodzilismy do neurologopedy i ona nauczyla nas karmienia butelka, mieliśmy inne schorzenie, ale ona nauczyła naszego malucha i nas przede wszystkim kramienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się to osiągnąć, ale wymaga to czasu i cierpliwości. Podawaj jak najczęściej butle i dziecko zalapie z czasem o co chodzi. Mój się od razu nauczył, ale my od początku byliśmy na mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak bede czesto podawac mimo ze wypycha jezykiem,to nie zrazi sie do niej? Bo ja podaje tak 2 razy dziennie ale chyba jest to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykladam butelke a ona zamiast ciagnac ściska dziaslami ja. Nie wiem czy czasem zeby nie ida,bo zabawki i rece wedruja do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też nie chciał tylko cycek, niestety musisz wytrzymać do 6 miesiąca, później rozszerzy dietę i zredukujesz pierś. więcej swobody dla ciebie. Też tak miałam ani smoka ani butli sam cycek. No cóż chłopcy tak mają. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od 4 miesiaca można cos rozszerzyć ? Bo od 6 chcialabym wrocic do pracy a tu widze ze nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tak mimo że jest na piersi. Od 4 miesiąca jak jest na mm a od 6 jak jest na piersi. Zapytaj pediatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze dluga droga przed nami na piersi :(. Nie wiedzialam ze to takie trudne bedzie u mojego rodzenstwa żadne dziecko nie mialo problemu z butelka czy tez ze smoczkiem. A u mnie nawet w samochodzie nie lubi jezdzic,bo w taki szal wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×