Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z Dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

Nie bede sie tu rozpisywal bo nie mam na to sil. Krotko i na temat. Moja dziewczyna dzis przy znajomych powiedziala najpierw ze jest napalona oraz pozniej ze nie kochalismy sie 5 dni. Byla pijana ale mi bylo tak wstyd ze nie moglem juz wytrzymac i sie poklocilismy, dodam ze ona ma od paru dni okres i nawet nie zdawalem sobie sprawy ze ona chce sie ze mna kochac, Ogolnie zrobila ze mnie posmiewisko wgl jak mozna mowic takie rzeczy przy ludziach? Poklocilismy sie ostro i nie wiem czy to moja wina i czy nie powinnienem jej przeprosic bo w sumie to ja na koniec "dolozylem do pieca". Jestesmy ze soba 3 lata, powstrzymywalem sie od "wybuchniecia" ale juz nie wytrzymalem. Przeprosic ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro była pijana nie będzie pamiętać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mój chłopak tak powiedział, to bym się wściekła. To nasze bardzo osobiste sprawy, a nie publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijana czy nie pijana nie powinna tak mówić, ale przez jej stan możesz ją trochę łagodniej potraktowć ;) nie wiem co znaczy, że dołożyłeś do pieca, jesli ją o wiele bardziej obraziłeś, to Ty pierwszy przeproś, jeśli nie, to czekaj na ruch z jej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×