Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosć45678787

Zemsta na byłej

Polecane posty

Gość gosć45678787

Chce się zemsic na byłej dziewczyna która leciała na dwa fronty.Mnie traktowała jako koło zapasowe i zabawke z która można się zabawić i spędzić miło czas wykorzystać do ostatniego grosza,skąpy nie byłem wszystko co chciała to miała praktycznie. Zerwałem z nią ale wiem z kim kręciła na boku i mnie zdradzała ja nie wiedziałem o nim a on o mnie.Okłamywała mnie i jego i wiem dosknale kim ten człowiek.Chce mu powiedziec jaka jest ta dziewczyna mam dowody wystarczające które mogą się okazać przydatne.Jak uważacie zemsscic się na niej za to ze mnie wykorzystywała i mnie okłamywała ze mnie kocha. Serce mówi nie chociaz ją kochałem ją z całego serca a rozum mówi tak.Chce aby ten meżczyzna się dowiedział prawdy jaka ona jest wredna i bawi się chłopakami w celu sponsoringu. Az mi żal takiej dziewczyny ona przecież sama się nie szanuje a co tu mówić o drugiej osobie którą ją kocha z całego serca. Mam zranione serce ze tak mnie potraktowała.Chce poprostu oczyscić swoje sumienie i serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jej nie pozbawisz życia, ani nie będziesz zmuszał do powrotu. Ona ma prawo do wolności. Następnym razem zapytaj się partnerki wprost ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez on jej życia nie chce pozbawiać, chce tylko ujawnić prawdę...dla mnie to nawet nie jest zemsta, tylko obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz temu drugiemu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cześć, słuchaj, bo mam sprawę. Chcę, żebyś zostawił swoją obecną partnerkę, bo ona ci wyrządzi krzywdę i oszuka chlip chlip. Ona tylko szuka sponsora chlip chlip. Spała jednocześnie ze mną i z tobą chlip chlip. Zostaw ją lepiej chlip chlip. (a ja sobie do nie wrócę chlip chlip chlip)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×