Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3miesięczne niemowle nie chce pić pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość

Witam moje małe szczęście ma 3miechy karmie go mm i każda próba podania mu wody czy hetbatki kończy się płaczem i przytrzymuje go z jedzeniem aby najpierw Się napił ale kilka kropel i wyplówa smoczek i kupowałam różne smoczki żaden nie pasuje mu nawet ten co jest przy mleku smoczek wyplówa jak tylko zorjętuje ze to woda nie mleko. Kupa ma normalna ale często ciężko mu się robi a brzuszek ma mieeki zawsze ale jego baczki nie raz są bardzo smierdzace co mam zrobić żeby chociaż troszkę pil na sile Noe raz u podaje wodę lub herbatke boje się ze maluszek się odwodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty lobuzie jeden dlaczego nie karmisz piersią, przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kramię piersią bo mały nie chciał walczyła tez i z tym ale małemu nie chciało się ssać bo jak samo leciało to bez prolemu ssak a jak musiał włożyć wysiłek to juz płakał zanosił się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mu woda czy herbatka? jeśli zjada butlę regularnie, to się nie odwodni, bo niby jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam 1/3 tekstu, bo brak znaków interpunkcyjnych i chaos w podawaniu informacji powodują, że to jakiś niezrozumiały bełkot. Zrozumiałam, że dziecko nie chce pić wody. To mnie wmuszaj mu. Przecież mm to głównie woda, więc się nie odwodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplówa :-o oriętuje :-o Matko kochana.... Aż boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piz d ę podstawiła zawodowo do zapłodnienia. Takie geny tylko mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka nie chciala nic pic poza mlekiem do 5.5 miesiaca. Do 3ciego byla na piersi potem juz mm,od 4,5 wprowadzilam pokarmy stale. Kupilam rozne herbatki i nic. Tobila kupke co 3 dni i to z wielkim trudem. Kupilam kubek niekapek i taki kubeczek ze slomka. Nirmapek jej nie podpasowal ale ten ze slomka jak najbardziej. Teraz rozcienczam jej soczki z woda. Codziennie coraz mniej soczku a coraz wiecej wody i mloda uwielbia pic. Czasami nawet 2 kubeczki dziennie wypija i robi kupki bez problemu nawet po dwie dziennie. Moze poprostu musiala dorosnac albo spodobal jej sie kubeczek ze slomka nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się wkurza przy ssaniu, to sprawdź wędzidełko podjęzykowe. moja miała zbyt krótkie i tez nie chciała ssać. neurologopeda wyjasniła nam, że ona po prostu przez to wędzidełka szybciej się meczyła i przez to nei chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też nie chciał pić do ok. 7 miesiąca życia,tylko mm. A później się przekonał do herbatek,soczków...ale muszą być lekko podgrzane,nawet soczki. W przeciwnym wypadku wypluwa smoczek (ale nie płacze), bardzo rzadko wypije coś zimnego,tzn. w takim sensie,że nie ciepłego. I nie martwiłam się,dziecko się nie odwodni skoro pije mleko,bo niby jak? Nie zmuszaj,bo to nie ma sensu. Po prostu poczekaj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×