Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina 234

Dobre przedszkole w Warszawie

Polecane posty

Gość malwina 234

Witam, Niedawno przeprowadziłam się z rodziną do Warszawy, bo mąż dostał tu pracę. Zależy mi żeby wysłać dziecko do dobrego przedszkola. Chcę żeby miało dobry start od samego początku, niestety nie znam nikogo kto mógłby mi doradzić w tym zakresie. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnababkaa
Moja Gosia chodzi do Akadero, zdecydowałam się na te przedszkole, bo zależało mi by uczyła się od małego angielskiego. Generalnie jestem bardzo zadowolona, bo uważam, że Panie, które tam pracują robią to z powołania, to widać po tym jak traktują dzieciaczki. A taka dwujęzyczna placówka to jednak duży plus. Teraz znajomość angielskiego jest praktycznie na porządku dziennym, więc im szybciej dzieci się zaczną uczyć języka tym lepiej dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maheńka
Ja co prawda nie mam dzieci, ale moją chrześnicę traktuję jak córkę. Chodzi tam. Fakt, że jest bardzo żywiołową dziewczynką, po prostu wszędzie jej pełno, a mimo to potrafią ją upilnować jest dla mnie bardzo ważny. Dobrze oceniam to przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas mam dobry kontakt z pedagogami w przedszkolu Buzzy Bee. Syn już tam dłuższy czas chodzi i trzeba przyznać, że trzymają poziom. Cały czas są do dyspozycji, można porozmawiać w sprawie dziecka itp. Nie zostawiają rodzica bez wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sprawdzić aktualną ofertę Gumisiowego Przedszkola w Kaliszkach. Ja tam woziłam moje obie córeczki najpierw do żłobka, a potem do przedszkola z Nowego Dworu Mazowieckiego. Profesjonalną opiekę miały do godziny osiemnastej, korzystały z wielu zajęć dodatkowych a czesne było nawet niewygórowane. Jak bym miała Ci coś doradzić to polecam jednak przedszkola i żłobki niepubliczne. Musisz płacić większe czesne w porównaniu do placówek państwowych ale będziesz mieć pewność, że oddajesz pociechy w profesjonalne ręce, a jak będziesz miała pytania to nikt nie potraktuje cię jak intruza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam swoje dzieci do http://przedszkole-promyk.pl gdzie pracują super opiekunki więc jestem o nie spokojna. Wiem że są w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×