Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annatoma

Chłopak postawił mi ultimatum

Polecane posty

Gość annatoma

Jestem załamana.. Mój Facet postawił mi ultimatum, że albo zadbam o Siebie i będę wg Niego normalną kobietą albo się rozstaniemy bo On nie uważa tego za związek. Chodzi o to, że jak się poznaliśmy rok temu w maju to miałam już problemy finansowe - windykacje, komornicy, itp. W tej chwili zostało mi tylko ok.3 000,- zł do spłacenia czyli niedużo w porównaniu z wcześniejszym długiem - było ok.7 000,-zł. Są to moje błędy młodości, za które teraz płacę, ale że mi bardzo zależy na Marku, to starałam i spłacałam tyle ile mogłam. Druga sprawa jest taka, że mam działalność gospodarczą - jestem współwłaścicielem księgarni stacjonarnej z Wujkiem na pół, bratem mojej Mamy. Nic tu nie zarabiam - jestem jako słup tylko tyle. Wujek płaci mi tylko co miesiąc ZUS. Z tego co się dowiedziałam, to księgarnia jest w 50% zadłużona - w tym tygodniu idę to wszystko wyjaśnić. Marek ma do mnie pretensję też właśnie o to że wcześniej tego nie wyjaśniłam. I że już rok mija a ja jestem w szarej d.. Powiedział, że wszystko mam w d.., źe nie widzi moich ruchów, że ciągnie mnie jak kulę u nogi, że On też by chciał wsparcia, że jak o mnie pomyśli to zamiast się cieszyć to Mu się chce płakać..że wszyscy Go pytają a On nic nie może powiedzieć bo ma 42 lata i czas Mu mija a chciałby założyć rodzinę i mieć dzieci. A jak Mu powiedziałam, że Ty przecież nie chcesz na razie dzieci to On, że co? Z taką nieudaczniczką?? Że jestem nierobem ( bo od miesiąca szukam pracy i odrzuciłam jedną ofertę bo chcę mieć lepiej płatną pracę tak jak wcześniej), że jestem pałą, mam geny jak mój bezrobotny ojciec (wybrzydza jeśli chodzi o pracę,w końcu woli siedzieć w domu, ja natomiast biorę to co jest z rozsądkiem - przecież cały czas pracowałam), że My to tylko możemy się bawić ale Mu to nie pasuje, a ja że nie widzisz jak się staram? Jak możesz nie widzieć, że Cię kocham? A On że co z takiej miłości nie będziesz mieć na bułkę, itd.? (Mam jeszcze, dodam, co miesiąc dywidendę w wysokości 530,- zł netto, którą sobie wypłacam lub reinwestuję). Że On czuje się tak naprawdę samotny i że same przytulanie moje Jego wszystkiego nie załatwi. Marek pracuje w GetinBanku i mówi, że nie lubi tej pracy, ale się stara choć wie, że Go zaniedługo zwolnią, Jego Tata uwaźa Go za niepoukładanego no i tak sobie myślę, że On ma sam widzi u Siebie to nieudacznictwo, a że jak zobaczy u mnie to tępi i gnoi i to równo, raniąc przeogromnie. Bardzo Go kocham, przeczytałam książki jak rozmawiać i kochać, robię to na czym Mu zależy. Jak można swojej drugiej połówce postawić takie ultimatum jeśli się ją kocha?? Nie rozumiem tego kompletnie.. I jeszcze się ze mną co tydzień kocha w lóżku - jak można kogoś tak wykorzystać?? Jak ja mogę Mu ufać skoro obiecywał, że mnie nie zostawi i nie opuści, a teraz że widocznie się pomylił? Bo Go moje problemy oddalają ode mnie i że mam sobie sama radzić i Mu o tym wszystkim nie wspominać. Dodam, że ma problem alkoholowy a mnie przyrównał do człowieka, który jest nikim który się stoczył.. Straszne to...boli mocno :'( Dziękuję Wam i czekam na obiektywne spojrzenie na tą sytuację z Waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienienienienie
GetinBanku i alkoholik :) szukaj faceta z dzieckiem to ci nie bedzie d.upy truc o rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewela
Kpbieto ty jeszcze pytasz co robic? Kopnij go w d... Jesli w milosci jedno drugie poniza zeby dowartosciowac sie to co to za zwiazek. Pepiej byc samemu. Moj facet ma problemy i nie traktuje go jak odrzutka a uwierz mi ze to naprawde duze problemy. Staram sie go wesprzec a nie niszczyc. Powod prosty- kocham naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Kochani za szczere odpowiedzi :) dużo dobrego dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annatoma
Dziękuję Kochani za szczere odpowiedzi :) dużo dobrego dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij w d...e tego gnoja. On Cie nie kocha, tak nie zachowuje sie kochajacy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nim spokój, tylu normalnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u autorki? Zostawilas go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz autorke na temacie sprzed roku ? hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×