Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arbuzowa dama

Pomyslowe mamy lubiace ksiazki DORADZCIE!!!

Polecane posty

Gość arbuzowa dama

Zostalam zaproszona z mezem na slub gdzie para mloda zamiast kwiatow poprosila o ksiazke. Jak dla mnie to nawet lepiej, bo przylatujemy z zagranicy wiec ksiazka to mniejszy problem niz szukanie kwiaciarni w obcym miescie. Chcialabym kupic im jakas smieszna ksiazke. Moze cos o zwiazkach, poradnik jak wytrzymac w malzenstwie, cos takiego "z jajem". Moze ktoras z Was dostala/widziala cos takiego i jest w stanie polecic konkretna pozycje. Ewentualnie jakies inne pomysly?? Bede wdzieczna za kazda odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jednak poszła w klasykę,jakies łdne wydanie np damy kameliowej,myśle że oni chcą sobie zrobić po prostu piękną biblioteczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ogóle to kradnę ten pomysł ,niebawem brat się hajta więc mu podsunę i ...odupię :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowa dama
nie, zadna dama kameliowa, to nie sa ludzie z cyklu "mamy na polce biblioteczke w skorzanej oprawie". Oni czytaja duzo ale nie klasykow, znam ich troche i wiem ze jakbym wyskoczyla z panem tadeuszem czy trylogia, to byloby to baardzo nietrafione. Tak wiec musi byc cos z dowc**em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła jakąś książkę kucharską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dostaliśmy coś w rodzaju współczesnej kamasutry z dedykacją "połamania nóg". Przerobiliśmy to szybko :D Ponieważ lubimy podróże, a ja pasjonuję się medycyną naturalną, to otrzymalismy też trochę książek o tej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×