Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to może byc plamienie implantacyjne?

Polecane posty

Gość gość

Hej mam pytanie, bo dzieje sie ze mną coś dziwnego. 9dni temu miałam owulację. Wczoraj dostałam plamienia, które przekształciło sie w krwawienie. W sumie dość obfite-jak siadam na toalecie to krew leci ciurkiem do kibelka. Dziś to samo. Podpaski muszę zmieniać tak co 3 godz, mam bóle jak na miesiączkę. Zastanawiam sie co to. Przedwczesna miesiączka?terminem psuje do Plamienia implantacyunego...Tylko czy może być ono tak obfite? Pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plamienie to plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupuouo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest plamienie implantacyjne, jak toś napisał plamienie jest ale mało obfite, w kolorze czerwonym lub różowym , Miałam takie w dwóch ciązach, zapisz się do lekarza, może to jakieś zaburzenia hormonalne, choć życzę żeby był dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuletia
Kochana plamienie im plantacyjne nigdy nie jest taj obfite jak Ty o tym piszesz (krew nie leci ciurkiem przy plamieniu implantacyjnym, pojawiają się smużki krwi w śluzie lub delikatne plamienie na papierze ewentualnie wkładce). U mnie takie krwawienie też miało miejsce prze terminem okresu a później okazało się, że to ciąża pozamaciczna, która zagnieździła się w jajowodzie. Nie chce Cię absolutnie straszyć i oczywiście życzę CI jak najlepiej ale wolę napisać abyś nie zlekceważyła takich objawów bo mogą być one niebezpieczne. Daj koniecznie znać co u Ciebie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak autorko? Wiesz już cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienie to plamienie a nie krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. To chyba jednak okres, mam nadzieje, bo 2 dni miałam dosyć obfite krwawienie, trzeciego średnie, następnie dosyć skąpe ale zawsze tak miałam podczas okresu. Dzisiaj mija szósty dzień i nie jest jeszcze do końca czysto. Ogólnie to modlę sie żeby nie być w ciąży, bo zaledwie pół roku temu zostałam mamą :p przez miesiąc brałam tabletki antykoncepcyjne cerazette, które odstawiłam z uwagi na to, iż sporo przez ten czas przytyłam. Po 5 dniach od odstawienia dostałam okres, który trwał 4 dni. I teraz znowu po kolejnych 10 dniach okres, dlatego sie zdziwiłam i zaczęłam sobie wkręcać jakieś ciąże. Ale może to tylko zawirowania hormonalne, oby...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest tutaj ktoś jeszcze? Z mężem staram się o dziecko już 2 lata, wszystko z nami ok, zawsze moje cykle są 27 dniowe.. Dostałam plamień 19 dnia cyklu 8 dni przed miesiączka i boli mnie brzuch, czy to może być plamienie wskazujące zagniezdzanie zarodka? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×