Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doradzcie

Polecane posty

Gość gość

Da się żyć za 2400 zł ?? Rodzina 3 osobowa, taka kwota zostanie po opłaceniu żłobka i stancji. Doliczyc trzeba jeszcze paliwo..samochod na gaz. Stoimy przed pewną wazną decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy to będzie życie czy wegetacja? Może zbędnie panikuję... Sama nie wiem. Ale nie mamy jakiś długów, innych zobowiązań. To by szło na życie i na paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dała rady w pojedynkę. Pomogłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mozesz sobie przeliczyć ile do tej pory wydawaliście? Dla jednych to bedzie mało - bo lubią jeść na mieście, chodzić co weekend na miasto itd. A innym spokojnie wystarczy i jeszcze odłżą na wakacje. Wiec sama musisz przekalkulować jak to będzie u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie grzebac w odpadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli przez stancję? Wynajmowany pokój? Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wynajac karton po chlodziarko-zamrazarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 4 osobowa rodzina na jedzenie wydaje 1500 zł wliczając słodycze i sporadyczny alkohol. Na mieście nie jemy, 2-3 razy w miesiącu kawa i lody w kawiarni. Do tego wydatki na ubrania, kosmetyki, lekarstwa, chemię, opłaty i media. To wszystko są bieżące wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×