Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość varia91

Perły do prania PERLUX

Polecane posty

Gość varia91

Kilka dni temu zostałam wybrana spośród 900-set zgłoszeń jako jedna ze 100 osób którym zostało nadane miano EKSPERTA PERLUX. W związku z czym otrzymałam paczkę z opakowaniem pereł do prania PERLUX WHITE SUPER COMPACT dla mnie, oraz z próbkami dla znajomych. Jak również z próbką koncentratu do płukania tkanin PERLUX FABRIC CONDITIONER LOVELY MOMENT z systemem SOFT&CARE. Jak wiecie, różnorodność dostępnych na rynku środków do prania białych tkanin - potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jak wybrać ten najlepszy, najbardziej odpowiedni - pachnący i DOPIERAJĄCY ? Pewnie wielu z Was często się nad tym zastanawia, jedni pozostają wierni swojej sprawdzonej marce, nie chętni na poznawanie nowości inni zaś ciągle eksperymentując szukają "ZŁOTEGO ŚRODKU". ozwólcie, że trochę przybliżę Wam temat zaczynając od płynu do płukania Perlux Delicate Lovely Moment Perlux Delicate to koncentrat do płukania tkanin o owocowo-kwiatowym zapachu i długotrwałym działaniu. Nowoczesna formuła płynu gwarantuje maksymalną ochronę tkanin i przedłużenie ich żywotności. System Soft & Care zapewnia wyjątkową miękkość i ochronę naszych ubrań, nawet tych wymagających szczególnej pielęgnacji. Zapewnia długotrwałą miękkość i puszystość tkaniny, a także zapobiega jej elektryzowaniu się. Po otwarciu saszetki zapach bardzo mi się spodobał, owocowo kwiatowa nuta nie była mdła, czy zbyt słodka jak się obawiałam a wręcz w sam raz. Ubranie po wypłukaniu stały się miękkie, długo pachnące i nie elektryzowały się, zachowywały się bardzo dobrze podczas prasowania. 70 ml płynu wystarcza na spore 4-5 kg płukanie prania lub na 10 l wody - podczas płukania ręcznego. Płyn do płukania Perlux dostępny jest w 3 wariantach : Perlux Classic Fresh Wind, Perlux Baby Gentle Touch oraz testowanym przeze mnie Perlux Delicate Lovely Moment. Od wieków Perła jest symbolem jakości, wyjątkowości, jest idealnym dziełem natury i .. symbolem kobiecości. :) Perły marki Perlux mają jeszcze jedną ważną cechę: są najskuteczniejsze w praniu, łączą one bowiem to co najlepsze dla naszych ubrań - skuteczność proszku i delikatność żelu. Jedna perła zawiera w sobie: Proszek do prania, Żel do prania, Odplamiacz i - uwaga - ODKAMIENIACZ !! Tak, to dla mnie - jak i myślę dla wielu z Was - zupełna NOWOŚĆ. Firma Perlux z myślą o zadowoleniu swoich klientów stworzyła produkt bardzo wysokiej jakości gdzie skuteczność stawiana jest na pierwszym miejscu. Jednak aby tak było, należało stworzyć wyjątkowe połączenie które zapewni komfort w użytkowaniu i rewelacyjne efekty. Uważam,że zdecydowanie się to udało ponieważ jedna, nie niewielkich rozmiarów perła połączona jest wyróżniającymi ją wśród innych cechami: Najskuteczniejsza w działaniu Połączenie proszku i żelu Ochrona przed kamieniem Ochrona koloru tkanin Bezpieczeństwo dla alergików Łatwość w zastosowaniu: jedna perła = jedno pranie Wybielanie i ochrona tkanin przed szarzeniem Produkt polski Dodatek odplamiacza Długotrwały i przyjemny zapach Ja i moja rodzina jak i znajomi których obdarowałam próbkami - jesteśmy zaskoczeni z tak dobrych efektów prania - jak wiadomo pranie białych ubrań jest dość ciężkie ze względu na plamy które nie łatwo się spierają bądź pozostawiają ślady jak również ze względu na szarzenie białych tkanin. Dzięki Perlux White można zapomnieć o tym problemie, biel jest intensywna, bez efektu szarzenia, wszelkie plamy znikają a bardzo przyjemny zapach który wita nas tuż po otwarciu opakowania, pozostaje na praniu na długi czas. Zdecydowanie mogę polecić produkt jako idealny do prania białych tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam próbke kiedys w galerii handl perluxa,tak baba zachwalała ze dobre ,polskie itp,wiec zaraz kupiłam tez cale opakowanie.I co? beznadzieja.Wogole nic nie doprało,kompletnie nic. I to rzeczy tylko moje dorosłej osoby ,nie jakies poplamione dziecięce.Nie kupujcie,serio badziew.Jak można w ogóle takie coś stworzyc,jest taki wielki wybór innych środków,wiec powinni przyłożyc sie. Dałam pare kapsułek bratowej i to samo zdanie co moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kiedyś i działały jak najbardziej nie mam zastrzeżeń jednak nie na moją kieszeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perły piorące Perlux White to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Dwukomorowa, niewielka kapsułka zawiera w sobie siłę proszku i szybkość żelu, co sprawia, że ubrania są idealnie czyste, a palmy znikają bez śladu. Zapach pereł idealnie trafia w mój gust- świeży i intensywny. To świetny sposób na wygodne i szybkie pranie bez konieczności odmierzania odpowiedniej ilości proszku/ żelu. wiem, tez , że nic mi się nie rozleje, nie rozsypie, więc moja łazienka pozostaje czysta. Płyn do płukania Perlux stanowi świetny duet z tymi perłami- ubrania są nie tylko miękkie, ale też pięknie pachną i to przez długi czas. Serdecznie polecam Perły i płyn zostają już w moje łazience na stałe ‪#‎ekspertperlux‬ ‪#‎zmiloscidoczystosci‬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!! WON kuuvwwy reklamowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ten preparat tak trochę przez przypadek , przy okazji innych zakupów. Powiem szczerze, że środek jest dobry. Ładnie pierze, na ładny zapach. Fakt, że jest to trochę drogi preparat. Nie wiem co prawda ile kosztuje w sklepie, bo go nie widziałam. W sklepie internetowym e-chemia zapłaciłam ok 34 zł. A i jeszcze jedno: bardzo dobrze pierze firanki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o bielenie tkanin to ja wole oddać tkaninę to farbiarni profesjonalnej http://bilo.pl/. Bardzo pieknie wybielają bez obawy o popalenie tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×