Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zasponsorowanie studentki zeby miec kobiete do zwiazku to dobry pomysl?

Polecane posty

Gość gość

zaczac od sponsoringu, a potem zaproponowac zwiazek? no bo do sponsoringu przynajmniej wiem, ze na pewno jakas fajna znajde, a jak zaczne szukac od razu do zwiazku to mnie oleja :/ jestem mezczyzna po 30stce z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żartujesz? Mylisz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentka tylko sobie dorabia, a studiuje po to aby potem mieć dobrą pracę, a nie po to aby utkwić u boku podstarzałego spaślaka. Myślisz, że sobie kupisz kobietę? Pogięło cię? Ludzie dobierają się w pary na takim samym poziomie atrakcyjności. Zapamiętaj to. Spójrz w lustro, to cie czeka. Sam oczekujesz fajnej i atrakcyjnej, a ona to co ma brać niefajnego i nieatrakcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobne rozważania, też mam 30, wyglądam chyba nieźle, a mimo to nie umiem żadnej kobiety znaleźć, ba nawet poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Co to znaczy fajna znajde? Fajna prostytutke? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze rozwiązują wszelkie problemy więc sponsoruj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowi sie przyciagnac wygladem, zatrzymac charakterem ja mam przecietny wyglad, wiec wygladem nie przyciagne ale moge przyciagnac kasa a zatrzytmac charakterem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grajcie w swojej lidze, a nie marzą wam się młode ciasteczka :P Kaleki emocjonalne myślą, że kasa wystarczy do zatrzymania kobiety, żałośni jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Moze po prostu zaszpanuj kasa. Nie nazywajmy tego sponsoringiem, bo mi sie kojarzy z prostytucja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dobry charakter, jestem odpowiedzialny, rozwazny, czulym mezczyzna nie moja wina ze jestem introwertykiem, o przecietnym wygladzie jedynie nadwaga to mozna powiedziec, ze moja wina, ale ona sama nie jest tu niestety najwiekszym problemem nawet nie majac nadwagi, nie mialem powodzenia, bo bylem przecietnym z wygladu introwertykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj sobie przeciętnej o dobrym sercu. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsoring to forma prostytucji frajerze, one nie chcą się wiązać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest urocze jak przeciętniaki oczekują od ślicznych i młodych lasek, że będą ich kochać za charakter, a sami za dobre serce nie chcą kochać przeciętnych kobiet :P Hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Przecietny wyglad to nie problem. Nadwaga tez. Problemem jest,,ze chcesz sobie kupic milosc. Fatalnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wiązać nie, może nie studentka - ale jakaś kobieta się może trafi. Przynajmniej będziesz miał się do kogo przytulić, pieniądze mogą rozwiązać pewne problemy. Jest tu sporo zawistników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Za pieniadze nie kupisz kobiety. Dostaniesz tylko cialo. Przytulanie jest za darmo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz mjilosci, nie masz przytulania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeznacz tę kasę na dobrego psychologa, bo masz problemy z nawiązaniem i utrzymaniem znajomości. I na siłownię. A nie podstępem planujesz usidlić jakąś kobietę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie planuje usidlic, pytam tylko czy da sie z relacji sponsoringu przejsc do zwiazku i wydaje mi sie, ze jestescie do tego pomyslu zbyt negatywnie nastawieni psycholog niby mi powie jak bedac przecietnym facetem po 30stce mam poderwac ladna dziewczyne swiezo po studiach ktora sie ze mna zwiaze? nie wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×