Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

29 lat i aparat na zębach

Polecane posty

Gość gość
Zajrze jutro jakbys jeszcze chciala pogadac. Pozdrawiam i trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nosić i nie ma się czym przejmować. Ja zakładałam w wieku 33 lat aparat u dr Iwony Gnach-Olejniczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ja uważam, że nigdy nie jest za późno. :) Sama mam 25 i zakładałam aparat w http://dentarama.pl/ - myślę, że dla prostych, ładnych ząbków warto się poświęcić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też noszę się z zamiarem założenia stałego. Mam 26 już więc trochę żałuje że nie zabrałem się za to wcześniej, pare lat temu miałem ściągany ale mi się złamał przypadkiem i potem to zaniedbałem. Ponadto mam problemy z przerastającymi dziąsłami i przez to utrudnione jest założenie aparatu, musiałem dopiero niedawno wycinać je. Ale z punktu widzenia estetyki to radzę się tym tak nie przejmować, swoje sie przecierpi a myśle że dbanie o własny wygląd jest plusem i minusem a aparaty nosi chyba coraz więcej osób (może nie ze względu że więcej osób ma wadę zgryzu ale jest bardziej trendy niż kiedyś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i minusem" skreślić źle mi się napisało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można dodać coś ciekawego na www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J apodjełam swoje leczenie w wieku 32 lat i jestem już prawie na finiszu ...trochę to trwało bo 1,5 roku ale jeszcze 6 mc i będze miała uśmiech jak perełki. Polecam doktora Rojka z kliniki Rojek Dent z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam ząbki w tym gabinecie http://apexcentrum.pl/ . Wszystkie ząbki sobie wyleczyłam i wybieliłam za rozsądną cenę. Teraz przymierzam się do aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo w Łodzi polecicie? Jakiego konkretnego ortodontę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na wizytę do dobrego, najlepiej poleconego przez kogoś ortodonty, który pomoże ci podjąć decyzje i tym samym podpowie jakie w twoim przypadku jest najlepsze rozwiązanie. Ja chodziłam do pani doktor z gabinetu Ortoprotex Joanny Ślusiewicz, która przedstawiła mi harmonogram leczenia, dostępne typy aparatów, przedstawiła wady i zalety każdego z nich oraz półkę cenową. To było dla mnie bardzo profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×