Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość on

Temat zbyt normalny by chiało się Wam odpowiedzieć

Polecane posty

Gość gość on

Mam wrażenie, że gdybym wkleił kupę jak Przemo, problemu by nie było :o Ostatnie podejście, interesuje mnie wszystko co możecie na ten temat sądzić. x x x Od pewnego czasu mam nowego kumpla (od kilku miesięcy pracujemy razem, ale nie na stałe - każdy z nas ma pracę, a dorywczo). Dogadujemy się doskonale, spędzam z nim dość dużo czasu, jak z przyjacielem za dzieciaka - na dodatek on do mnie parę razy w tygodniu dzwoni i dość często się spotykamy. x x x No ale do rzeczy, ja jestem bi, on zaczął mi się podobać i w pewnym momencie zastanawiałem się, czy czegoś nie spróbować (on miał takie grube żarty czasem, poza tym z tego, co mówił - duży temperament i lubi eksperymentować), po czym dowiedziałem się, że laskę. Czym zszokował mnie totalnie, bo spędzał ze mną naprawdę dużo czasu. Ja jestem samotny, ale nie wyobrażam sobie być z kimś i gadać tyle, co on ze mną, bo czasem spędzaliśmy razem na przykład piątkowe wieczory albo całe soboty - czy to nie najlepszy czas dla zakochanych, by pobyć razem? W każdym razie odstąpiłem od moich chęci uwiedzenia go :P x x x Pewnego weekendu po pijaku przyznałem mu się, że jestem bi, ale w odpowiedzi na jego żart i nie jestem pewny czy uwierzył, czy potraktował to jako dowcip, bo nie ciągnął tematu i zachowywał się normalnie. x x x W zeszły piątek poszliśmy z kumplami do klubu i sponiewieraliśmy się totalnie, oni się zmyli, my zostaliśmy, walnęliśmy jeszcze po parę drinków i naprawdę się upiliśmy. Po czym postanowiliśmy się stamtąd zmyć. Wyszliśmy, zaczęliśmy się żegnać i on mnie pocałował, po czym poszedł sobie. Nie wiem, co mam o tym pomyśleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×