Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzoana85

nowe urzadzenie

Polecane posty

Widziałam w sklepie budowlanym takie urzadzenie – weglomat? O co chodzi, z czym to się je? Zakładam ze chodzi o wegiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiDZia111
To jakiś nowy pomysl na sprzedaż wegla/ taniego opalu. W sumie sensowne żeby lud nie musial starzec się kolejkach do pana lub pani z dzialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmaMA
Bingo Szerloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikolek
Korzystałem. Zmyslne urządzenie. Maja tam tylko dwa gatunki wegla – ekogroszek niedzwiedz i zwykly orzech. Trochę szkoda bo ten wysokoenergetyczny tez moglbym tak zamowic. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaka
Ja tam wole zadzwonić na infoline i mila panna wypeni za mnie wszytkie druczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteina41
To taki tablet zamontowany na stojaku. Kilka możliwości wyboru. Składasz zamówienie, potwierdzeniem dostajesz smsem i rachunek oplacach w kasie tego sklepu gdzie jest weglomat. Na dostae maja chyba 2 dni. Dla mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfranseka
No nareszcie tani opal nabiera rozmachu nie dość ze te welomaty to od dłuższego czasu można kupic ich wegiel w budowlańcach i uwaga hit widziałem ich w biedronce. To już naprawdę wyzsza liga bo tylko duzi markowi gracze sprzedają w stonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia9_3
Jestem zdania ze wśród tych wszystkich możliwości i tak sklep internetowy wygrywa ze wszystkimi tego typu nowinkami. Każdy wybiera to co lubi. Ważne ze jest sporo opcji do wyboru jeśli chodzi o kupno wegla/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×