Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dyżury przedszkoli Kraków

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu jakieś mamy z Krakowa? Nie wiecie kiedy można zapisywać dzieci do przedszkoli dyżurujących na wakacje? Nie mogę się nigdzie doszukać takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już chyba "po ptokach" ja dziś podpisałam umowę na sierpień, a dostawałam się z listy rezerwowej bo rekrutacja dawno zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od przedszkola, u nas jeszcze nie było zapisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! Myślałam, że to tak jak z "ogólną" rekrutacją - ten sam termin w całym Krakowie. Nasze przedszkole akurat nie dyżuruje w ogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzwoń po przedszkolach które Cie interesują i popytaj, niektóre juz miały zapisy inne jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa aktualnie zapisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zawsze sprawdzać takie informacje na stronie danego przedszkola. Przykładowo, http://chatka-niedzwiadka.pl/ zawsze umieszcza info na www i na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Syna posłaliśmy do przedszkola http://przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31// i uważam, że pod względem organizacji bardzo profesjonalnie. Z czesnego schodzą mocno, bo przedszkole realnie dofinansowane różnymi programami, więc opłaca się zapisać. Językowo – sportowe przedszkole, więc to, czego dziecko najbardziej potrzebuje w tych czasach. W rodzinie długo wybieraliśmy przedszkole, ale o marce Fair Play już wcześniej słyszeliśmy, również w innych miastach, więc dla nas wybór mocno optymalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×