Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

udar mózgu

Polecane posty

Gość gość

Moja babcia przeszła udar mózgu. Potrzebujemy sensownej rehabilitacji, która pomoże babci odzyskać możliwość poruszania się. Jak sobie radziliście w podobnej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodziłam do ATAmedu na Sienną na zabiegi w komorze hiperbarycznej, to przede mną zawsze była starsza pani (z opiekunką) właśnie po udarze. Rozmawiałam z opiekunka i powiedziała mi, że po regularnych sesjach hiperbarycznych nastąpiła poprawa funkcji nerwowych i psychicznych u jej podopiecznej i że ma coraz lepsza koordynację ruchową, a po samym udarze było tragicznie. Więc może to będzie dobre rozwiązanie dla Twojej babci. Życzę zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, wcześniej nie słyszałam o rehabilitacji w komorze hiperbarycznej. Musze sprawdzić to miejsce na Siennej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w ATAmedzie. Super miejsce. Pogadałam z obsługą i klientami, mnóstwa rzeczy się dowiedziałam. Musimy się naradzić z rodziną, wydaje mi się, że warto skorzystać z tych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu dziadkowi po udarze też wspominali o rehabilitacji hiperbarycznej, więc najwyraźniej coś w tym jest. Ten atamed w centrum wygląda sensownie, do szpitala niestety trudno sie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

U mojej babci stosowano rehabilitację hiperbaryczną w połączeniu ze stosowaniem preparatu neuroaid i w tej chwili babcia ma się bardzo dobrze, a po udarze nie ma śladu. Oczywiście dużo bardziej na siebie uważa, ale dzięki bogu że tak szybko i dobrze zareagowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×