Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Z mamą wczoraj było byle jak (tym razem nie serce tylko jelita, brzuch). Dzisiaj nieco lepiej, Teo ma u niej dyżur a siostra wcześniej wraca z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Normalnie za wcześnie się hi,hi wczoraj pochwaliłam:p.Nadal mam dom ,,otwarty,,. Coś tam nie pasuje z poziomem i najpierw trzeba zrobić wylewkę a dopiero potem wstawić drzwi.Jednym słowem Luka nadal ma nieskrępowaną wolność a ja niepewność ze idąc nocą do łazienki natknę się na jakąś zbłąkaną hi,hi wścibską duszę;) Zulka Byle do jesieni i obiecuję abyś tylko chciała i mogła wieczorkami raz na dwa tygodnie jak mój Chłop będzie miał drugą zmianę pogadamy na żywca👄.A końca remontu raczej nie opijemy za szybko,teraz to chyba zacznie się niekończąca opowieść. Betulka Śliczna łazienka,moja to nigdy nie będzie tak wyglądać.No ale tak krawiec kraje jak mu materiału staje,hi,hi.Najważniejsze że jest i nie trzeba latać do wychodka a i tak miewałam kiedyś wiec problem znam:DA dla mamusi dużo,dużo zdrówka👄 Teeklo Figlarna dziewczyno z bananem;).Tyle szczęścia i radości na Twojej twarzy że normalnie jak nastolatka.Będę trzymała kciuki za dobrą pogodę,byście dalej szampańsko spędzali ten cudowny czas wśród górskiej przyrody.Tak mnie serce boli że ja nie mogę w tym roku:( .A długów sobie narobiliśmy że pewnie wakacje skasowałam kompletnie,no może nie wakacje,wyjazdy. Już nie smutaszę,może wygram w totka jak zacznę grać?:p? Jak chodzi o fotki to ciągle proszę o cierpliwość bo na to trzeba przysiąść na dłużej poszukać w kompie gdzie ten mój chop je ładuje,pomyśleć jak dodać do meila itp.A mi się teraz ciężko myśli,zmęczona hi,hi jestem bardzo. Ale będą na 100% Teraz sorki ale zmykam do roboty.U mnie cieplutko ale :classic_cool: byle burza przeszła bokiem bo ponoć dzisiaj mam mieć😭 Udanego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocna_Furia
Dzień dobry, ciekawy temat, chętnie dołącze. wcześniej poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ BeTulko dzięki za fotki łazieneczki❤️. Fajna i stylowa. Miło tam posiedzieć w "pieszczocie pian" :D:D:D 🌻 Daisy - ja na Twoim miejscu robiłabym aparatem kronike wszystkich poczynań w swoim domu. Każdy remont foto-relacją. Tak robiłam i robię u siebie. Mamy wszystko i w długie zimowe wieczory przy herbatce oglądamy sobie wszyscy ;) Fajna sprawa bo potem miło się wspomina, pamięć jest zawodna. Nie trzeba pisac tylko pstryk pstryk a raz na tydzień lub raz na miesiąc zrzucić fotki po kablu na dysk. To nie wymaga ani kosztów ani czasu też nie zjada zbyt wiele. Tylko chęci trzeba;) A może robisz tylko nam nie mówisz? W każdym razie nie warto odkładać niczego na później bo nigdy nie ma tego "później" Taka foto-kronika to łapanie życia na gorąco bez myślenia, że kiedyś...kiedyś...kiedyś.... Nie będzie żadnego "kiedyś". Życie leci jak zwariowane. Żyjemy tu i teraz. Z pewnością zmiany przeżywasz jako pozytywne wydarzenia, cieszysz się ❤️ Nawet remont, który ciągnie się miesiącami można w kronike domową, rodzinną włączyć. 🌻 Myślałaś kiedyś o tym? żeby nie przegapić drobnych spraw które kiedyś mogłyby być wielkimi? Uwiecznić je? Masz do tego zdolności ❤️ Trzymam kciuki za powodzenie wszystkich manewrów na posiadłości ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 BeTulka pokazała swoją śliczną łazieneczke to ja posyłam Wam pare fotek z urlopu: - przecudną panią Kasię Gospodynię naszą, która jest tu jak dobry, wesoły duszek - Pani 75-letnia mądra, kobieca, gościnna, towarzyska. - moją facjatę wtedy kiedy dostałam w doope tak, że o niczym nie marzyłam tylko o piwku w knajpie i do domu :P:P:P -i jedną fotkę gdzie myję pod kurnikiem buciory ubłocone na błotach Otrytu -acha! i fotke bieszczadzkiej wytwórni piwa z Ucherców Mineralnych (miejscowość pod Ustrzykami Dolnymi) w której jest wyborne piwo niepasteryzowane, galeria sztuki i muzyki jednocześnie Piwo jest po 12 zeta za butelke ale wyborne :) Pozdrawiam Czytelnię ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry niedzielnie Daisy - trzymam Cię za słowo:D Betulka łazienka - rewelacja, kolory, aranżacja, super:) mogę o takiej sobie pomarzyć... ale prysznica chyba na stojąco nie bierzecie, bo raczej chlapie się, co? wiesz, że ja panna, więc do bólu praktyczna. Teklo dzięki za wakacyjne fotki, duży buziak, że znajdujesz czas by nam je wysłać 👄 fajnie spędzacie czas:) a Ty kobieta fit w każdym calu:D mogłabyś zamiast banana jakąś bułę z kiełbasą wcinać;):P;):P oczywiście żartuję;);):P cieszę się, że dobrze się bawicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj zobaczyć tymczasowego lokatora mojej mamy. to pies rasy bichon frise (czyta się biszon) - sympatyczny bardzo, cieszył się jak przyszłam, choć pierwszy raz mnie widział:P obwąchał, dał całusa, chciał na rączki i nie odstępował mnie na krok. Mańka trochę się go boi, dziwne to, bo jak jesteśmy tam z panną F to nic sobie z niej nie robi. może jak była bezdomniakiem, albo wcześniej u kogoś, kto ją wyrzucił (tak myślę, że została wyrzucona ze względu na swój wredny charakter - gryzie i drapie) jakiś mały pies jej dokuczył i stąd teraz jej obawy? a może boi się, bo mały pies wlezie tam gdzie ona, czyli pod stół, pod krzesło, a taka panna F nie:P kto wie:P niemniej przez najbliższy tydzień i trochę muszą ze sobą wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki wieczorowo :) Przede wszystkim dzięki Teklo za to, że dzielisz się z nami swoim wypoczynkiem. Zdjęcie z bananem jest bardzo trafne :D. Ładuj akumulatorki 😍. Zulko, duże serducho ma Twoja mam. Cudne to jak godzi kota z psiną :D. Daisy...pamiętam ubiegłoroczne plany na wspólny wypoczynek. Może jeszcze kiedyś to nastąpi....coś być musi, do cholery za zakrętem! Moja mamcia po raz pierwszy po chorobie była dziś ze mną w gościach. Niestety, nie jest już taka sprawna i szybka, towarzyszy jest laseczka z boku...ale najwazniejsze, że jeszcze mamy siebie nawzajem i możemy wspólnie dzielić się dniem powszednim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam Wam, miałam przez 4 dni brata z wizytą u mnie. Niedaleko mnie jest fajny ośrodek rehabilitacyjny. Brat ma problemy z kręgosłupem i przyjechał go pomasować. Pomogło. A ja byłam zajęta nim i wspólnymi wieczorami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłyście jaką dziwną mamy aurę? mamy 19 stopni gdy słońce jest za chmurką. Jak wyjdzie zza chmury...nagle mamy prawie 30 stopni....oszaleć można i trzeba się ubierać na cebulkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w poniedziałek. Zaczynamy nowy tydzień sierpnia. Oby dobry, oby szczęśliwy, oby pogodny :D Stawiam południową kawusię. Nasza Plotka pewnie w ferworze przygotowań... Też będę obtańcowywać weselicho. W tym samym terminie moja sis wydaje wnusię za mąż.... Wszystkiego fajnego Czytelnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytelnio przepraszam za nieobecność,ale pisałam ,że mnie nie będzie. Juz jestem w domu,ale roboty mi się nazbierało,jeszcze wziełma sie za jakies porządki na strychu.Jutro maja zbierac na osiedlu niepotrzebne ubrania,więc naszykowałam cały wór,Teraz potrzebny jest mi tragarz zeby to znieść. Jeszcze pewnie bedzie kilka takich worków ,la eto juz po weselu. Mam nadzieje,ze przed operacja zdążę. Nawarstwiło nam sie moc roboty,małzyk od soboty maluje w L mieszkanie. Takze wszystko na raz. Ja powoli według kartki robię co mogę. Musiałam jeszcze zakupić nowe bolerko,bo kupione w komplecie z kiecka jakos mi nie pasowało,jakos odstawało. Jeszcze musze kupic tylko dla malzyka krawat. A tak to gdzie zajrze to jest coś do zrobienia.W następny wtorek mam malowanie siwizny (nie wiem jak,ale zdam sie na fryzjerke)Teraz nie moge tego załatwić bo jest na urlopie,jeszcze musze w następnym tygodniu iść do lekarza po recepte (tez teraz lekarz jest na urlopie),wyjazd do L ,między innymi po sukienke córki.I zobaczyć efekty prac malzyka w mieszkaniu. Dorix ja tancowac nie będe,moze pochodze w jakims kółeczku. Najgorzej ze teraz nie mogę wcale spac,którąs kolejna noc wstaje o 2 godzinie i sprzatam w szafach. betulko łazienka sliczna,nowoczesna. Teklo fajnie wypoczywacie. Najwazniejsze,ze jesteście razem. Daisy oj ta kasa jak sie coś zacznie robic znikaz konta szybciutko.Oby tylko czymś ruszyć to wszystko kosztuje.Napisz w jakim kolorze planujecie robić elewacje? Orsejko napisz czy uspokoiła Ci się choroba zylna? Mi ostatnio ortopeda powiedzial ze choroba ta jest choroba przewaznie kobiet,zwiazne jest to z estradiolem. Zulko Twoja mama ma dobre serce, doszly jej spacery z psem.A z drugiej strony jak odmówic pomocy? Jakies koty wczoraj połamały mi duża pelargonie przed domem,pojechałm na rtynek ze moze kupię bo złamana była akurat w widocznym miejscu.Niesty juz nie sprzedaja pelargonii, zlikwidowałam więc 1 skrzynke balkonową,teraz mysle czy taka duza mi się przyjmie. No nic ide konczyc obiad,zaraz małzyk wróci z L,musowo nakarmic. Miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix czyli Twoja mamusia lepiej się cuzje skoro wyszła do ludzi,niewazne ze z laseczka,ale dobrze ze ja masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem i ja po kilku dniach przerwy. Młody już pojechał, teraz będzie się przygotowywał na wyjazd do Zakopanego, a my po nim. Tekla dzięki za fotki, jak tak patrzę to i ja już bym chciała pochodzić po dolinkach, ale jeszcze trzy tygodnie wytrzymam:P Zulka aż sprawdziłam w googlach co to za rasa. Spotykając na ulicy myślałam że to pudel trochę mniejszy. Ładny mały piesek, ale odpowiedzialność duża. Plotka ostatnie przygotowania przed tobą, trzymamy kciuki. Nie nadwyrężaj nogi, zostaw trochę siły na uroczystości❤️ Kupiłam ostatnio na flumarku książkę Stephena Kinga Christine . Nawet dobrze się czyta. Miłego wieczoru wszystkim. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Terix jak ja Ci zazdroszcze wyjazdu,zapachu,widoku gór.Chodzic po górach bym nie chodziła,ale sam widok chybaby mnie uzdrowił.Ostatnio w Zakopanem bylismy chyba z 10 lat temu.Jak dożyje to w nastepnym roku pojedziemy.Ale na razie nic nie planuje,ten rok tak zepsułam,a miał być rokiem wyjatkowym,moment nieuwagi chyba zepsuł wszystko. Terix chyba nie nadwyrężam,ale mnie strasznie męczy chodzenie,kulanie.Dzisiaj pojechałam na rynek i przejscie kawałeczka od samochodu dało mi w kość.Denerwuje mnie na przykład przejście na swiatłach przez ulice,mysle czy zdążę.Dobrze ,ze juz daje rade samochodem,pomaga mi bardzo teraz samochód.Kiedys dziwiłam sie jak niepełnosprawni moga jezdzić ,teraz wiem ze mozna. Nie wiem co się stało,przespałam popołudnie.Chyba wychodzi nieprzespana nocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka poradzisz sobie ze wszystkim. Ten rok musisz poświęcić córce, to wielkie przeżycie dla ciebie, ale jeszcze większe dla niej. Następny rok przeznaczysz sobie i M. Będzie dobrze. Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Śniadania nie zrobię, ale na kawę i herbatę zapraszam (_) (_) (_) (_) (_) (_) U mnie codziennie deszcze, dzisiaj też pochmurno. Na działce zaczyna się gnicie plonów. Mam dość deszczu Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na kawuni Terix :) dziekuję 👄 u mnie pada kapuśniaczek ..jak tak pogoda zmienna :O bolą mnie rece nogi :O w nocy podobnie jak Plotka nie mogę spać od paru dni potem chodzę jak wiecie kto ;) Ploteczko tez uwazam żebyś dała sobie spoko z tym strychem i itd. wszystko się uda będzie dobrze 👄 Vanilko.. co u ciebie się dzieje ! dlaczego nie piszesz ? Teklo.. miłego urlopu ..wczoraj widziałam w telewizorni jak ciasno w Z... okropość ludzie wchodza na gore w kolejce normalnie szok :O dziękuję za sliczne fotki . Fruwająca ..napisz jak tam M ... Beatulko.. sliczna łazienka :)dziekuję za fotki Zulka 👄 dorix..... ciesze się ze mamcia ma się lepiej ..a laseczka niech pomaga w chodzeniu ma stabilność .👄 Daisy i jak wstawione drzwi już ..:) Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawusi Terix potrzebna bardzo. Orsejko czyli moze bedziemy skypowac nocami? Wiem jak się czujesz po nieprzespanej nocy. Ja o dziwo spałam dzisiejszej nocy.Ale i tak czuje się podło,jestem senna nawet teraz.Bronie sie przed spaniem w dzień. Wieczorami jest mi bardzo zimno,nie wiem co się dzieje,na dworze cieplutko a mnie trzesie z zimna. Odnosnie strych odkładam na jakąs sobote,musza wrocic mlodzi ,bo od razu wszystko popakowałabym do wyrzucenia,im jak zwykle potrzebne jest wszystko. Zreszta teraz juz nie mam na to czasu. Mam moc roboty,ale wszystko mam zaplanowane na nastepny tydzień.Teraz za wcześnie,Jutro pewnie bedzie mycie okna w duzym pokoju. Terix u mnie deszcze nie widać wcale.Susza okropna,dizsiaj wyrzucilismy juz ogórki,wyschly. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowo Terix nie czytałam tego tytułu Kinga, teraz zaczytuję się książkami z tzw. czarnej serii różnych przeważnie skandynawskich autorów, ale nie tylko. powiedz jeszcze - zdążyłaś pokisić ogórki? Ploteczko pomalutku, nie spiesz się, wszystko się uda, zobaczysz. a pisałaś o sukni córki? jaką wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam u biszona;) uśmiałam się, bo to pies wegetarianin;) wszystko mu smakuje oprócz jego karmy:P je jabłka, sałatę, pomidory, artysta mały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko widziałam ten reportaż z gór i dokładnie o tym samym pomyślałam - nie chciałabym tam teraz być, w tym okropnym ścisku. masakra jakaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix u mnie nie ma takich skoków temperatury, jeśli nie pada tak jak w ostatni piątek prawie cały dzień, to jest w miarę zrównoważona:P rano startuje od 13, by w południe osiągnąć 23 kreski i jest git:) tyle, że jak to w sierpniu rano zawsze jest mokro - wszędzie rosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile kilometrów dzisiaj pokonała nasza urlopowiczka Tekla. Betulka jak dziś czuje się mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×