Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

X lander x pulse czy x lander x move

Polecane posty

Gość gość

Ktory wybrac? Moze ktos z was ma I pomoze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfa ja myslalem ze to jakies samochody a to jakies badziewne wózki i to drogie ze szok sa do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi sie podoba x lander x pulse ale czy on poradzi sobie w trudniejszych terenach? Np nad morzem( plaza) ? Znowu x lander x move ma kiepskie opine , ze niby stelaz sie lamie? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, no nie to nie samochody niestety ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam żadnego xlandera. Mialam przy piwrwszym dziecku i to byla porażka. Maleńka gondolka starczyła tylko na 4mies . Brak amortyzacji. Jedyny plus to koła pompowane. Tym razem kupiłam również polski ale w Polsce produkowany a nie tak jak xlander w Chinach . ANEX SPORT duzy wygodny z amortyzacja. Spacerówka montowana w oba kierunki rozkladana do spania. Wszystko w komplecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X - lander bardzo sztywny. Polecam zobaczyć sobie Anexy. To teraz najlepsze polskie wózeczki. Dobra amortyzacja, fajna gondolka oraz spacerówka. Mniej zapłacisz niż za x-landera a będziesz bardziej zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex ma dużo lepsze zawieszenie i większą gondolkę. Obejrzyj sobie. KOlorów do wyboru dużo a w x-landerze 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anex o tysiąc droższy od xlander lol nie wiem kto to pisał ten komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

z tego co widzę to ten Anex prowadzi bardzo intensywną politykę dodawania pozytywnych opinii. Szukam wózka juz od jakiegoś czasu, odwiedziłam niejedno forum i wypowiedzi o anexie są zawsze takie same - jakby ktoś kopiował to samo na każdym forum. A jakie wózki są każdy widzi..

Ja sama zastanawiam się na xlanderem xmove ze względu że mieszkam za miastem. Dla tych co też się zastanawiają to: z tego co widzę to firma z każdym kolejnym modelem poprawia wózek i te opinie o łamiących się ramach itp są z 2013 roku... warto odwiedzić blog xlander gdzie piszą o wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2019 o 13:40, Gość monika napisał:

z tego co widzę to ten Anex prowadzi bardzo intensywną politykę dodawania pozytywnych opinii. Szukam wózka juz od jakiegoś czasu, odwiedziłam niejedno forum i wypowiedzi o anexie są zawsze takie same - jakby ktoś kopiował to samo na każdym forum. A jakie wózki są każdy widzi..

Ja sama zastanawiam się na xlanderem xmove ze względu że mieszkam za miastem. Dla tych co też się zastanawiają to: z tego co widzę to firma z każdym kolejnym modelem poprawia wózek i te opinie o łamiących się ramach itp są z 2013 roku... warto odwiedzić blog xlander gdzie piszą o wszystkim. 

Dokładnie, większość opinii jest stara, teraz najnowsze modele bardzo odbiegają od tych z 2013. Super poprawiona amortyzacja, ramy są porządne. Ja nie narzekam. Wózki są bardzo dobrej jakości 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam x-pulse w 2016 i nie narzekałam, teraz mam x-cite, wcześniej minusem była mała budka,teraz jest świetna, bardzo duża , w ogóle nie używamy zadnych parasolek,, wózek ma też  nową amortyzację z przodu. Z ramą nic się nie dzieje, cite jest lekki, na czym mi zależało, jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam X-Move jako gondole i uważam, że ten wózek nie ma sobie równych. Super miękki, płynnie jeździ. Po lasach też. Duża buda, super sprawa na chłodniejsze dni. W niczym mnie nie zawiódł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2016 o 14:48, Gość gość napisał:

Anex ma dużo lepsze zawieszenie i większą gondolkę. Obejrzyj sobie. KOlorów do wyboru dużo a w x-landerze 5.

pożycz sobie od kogoś anexa używanego od półtora roku a później tak samo wiekowego x-landera to zobaczysz jaki anex jest kiepski. Skrzypi, a prowadzenie go to prawdziwa udręka, pierwsze dziecko w anexie drugie w x-landerze x-move . ten drugi wózek był w świetnym stanie po wielu wycieczkach i był dość mocno eksploatowny. To że anex ma wiecej kolorów to nie jest żaden argument xd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×