Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

Czy Ty (kobieta) lubisz minete?

Polecane posty

lubicie je? przeżyłyście choć taką prawdziwą? chciałbym obdarować jedną z was, jedną z tych najlepszych prawdziwy orgazm, doznania, takie kosmiczne aż, że tak powiem uczucie jej ambicja pozna smak nieskończoności.. mhmm już ślinie palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyłam tylko jeden jedyny raz. A czy lubię to zależy czy się przyssiesz jak pijana pijawka i mielisz paluchem czy ozorem jakbyś miotłą zamiatał tam i z powrotem, jednakowo, nudnie i na sucho to się wypchaj ze swoimi "umiejętnościami". Tacy jak ty są mocni w gębie ale tylko słownie bo ja przyjdzie co do czego to można umrzeć z nudów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -> Jest prawdą, to co mówisz, ale też nie do końca się mogę z tobą zgodzić ... Można chcieć, móc i potrafić to robić, ale jak przedstawicielka płc***ięknej ma odpychającą myszkę, to żadna to przyjemność pieścić ją w ten sposób. :/ Wiesz o czym mówię? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak dotąd tylko raz zdarzylo się tak upic laske ze dała mi possać cipke i akurat miała okres a i tak się zassałem jak zboczeniec także nie mów mi ze nudno... xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Autorze jedną z tych najlepszych, chcesz obdarzyć, czyli organizujesz konkurs z nagrodą. Już ustawiam się w kolejce :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella 86 -> Nie tylko on, ja też mogę/mógłbym to tobie zaoferować. ;) 86 to rocznik? cocka -> Jak było? Do tej pory nie miałem takiego szczęścia/nieszczęścia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×