Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda32

CZY JEST SENS INWESTOWAC W ZIMNA PŁYTE NA WESELU?

Polecane posty

Gość adelajda32

Czy ktoś mógłby mi doradzić w kwestii tzw. zimnej plyty na weselu? Impreze mamy nietypową, bo robimy uroczysty obiad po slubie ( obiad w plenerze).Osób mało bo ok max 20. Impreze zaczynamy o 17, posiedzimy max do 23-24. Czy jest sens wydawac kasę na stół z przekąskami? Czy w ogóle ktoś da rade cos zjeść z tej plyty, która ma nas kosztować 1000 zł. Nie wiem czy jest sens wydawac na to tyle kasy. W planach ok 22 mamy zaplanowany barszczyk z krokietem. Czy ktoś moze mi poradzić czy stawiac te wszystkie sałatki i inne wynalazki czy lepiej z tego zrezygnować i postawić na przekąskami w formie suchej czyli popcorn, czipsy dla dzieckaków, jakis orzeszki, paluszki. Słodki stół i owoce plus drink bar bedziemy mieli, pytanie czy jest sens obstawiac się jeszcze sałatkami i innymi przekąskami na ciepło? Ktos cos doradzi? pliska i dziękuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda32
podbijam, halo jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzy 17 a 22 jest 5 godzin :O ludzie zdążą zgłodnieć poza tym chcesz alkohol zagryzać paluszkami? :O co za beznadziejne wesele na którym nie ma jedzenia. To juz u cioci na imieninach można się bardziej najeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda32
No tak , tylko sprawa wyglada tak, o 17 wjezdza obiad, o 18 wjezdza ostanie danie, wiec wszysycy beda najedzeni, godzina przerwy na pogaduchy i o 19 wjezdza tort, a po torcie godzinna atrakcja dla gosci,czyli wracamy z powrotem do stołu w okolicach 21 i wtedy wjezdza ten barszczyk dlatego pytanie czy jest sens płacic za te zimna płyte, czy ktos w ogole bedzie miał siłe żeby coś z niej zjeśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego akurat nie da się przewidzieć czy ktoś będzie jadł..Ja dla spokojności dołożyłabym coś niekoniecznie zimną płytę..lepiej żeby zostało ,niż żeby ktoś powiedział że był głodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×