Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa

Żałuję utraty dziewictwa

Polecane posty

Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa

W wieku 17 lat przeżyłam swój pierwszy raz. Już od dawna tego pragnęłam. Byłam bliska utraty dziewictwa w wieku 15 lat, ale wtedy byłam niezdecydowana i w końcu się wycofałam. Kilka miesięcy temu poczułam że chcę już to zrobić i nie chcę dłużej czekać. Nie miałam wtedy chłopaka, więc umówiłam się z facetem przez internet. Zupełnie go nie znałam i był sporo starszy ode mnie, miał 40 lat, a ja 17. Na początku trochę bolało, ale potem było bosko. Na koniec mi zapłacił. Najpierw się cieszyłam, ale teraz czuję się jak dz*wka. Przecież nią jestem. Wolałabym stracić dziewictwo z kimś kogo kocham, a nie z nieznajomym. W dodatku w ogóle się nie zabezpieczyliśmy. Ja mu mówiłam że chcę to zrobić z prezerwatywą, ale on powiedział że nie trzeba, że spuści się na zewnątrz. Wiedziałam że mogę zajść w ciążę, ale i tak się na to zgodziłam. Potem na szczęście okazało się że nie jestem w ciąży, ale wciąż prześladuje mnie myśl co by się stało gdyby jednak do tego doszło. Wiem, że jestem głupia i niemądra. Nawet nie wiem po co to piszę. Chyba chciałam się wyżalić. I tak nie sądzę żeby ktokolwiek to przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32_latek
mi też daj bez gumy 😘 ile chcesz za numerek? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się chętnie z Tobą spotkał. Skąd jesteś jeśli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo_psycholog
Cóż nie oceniam cie bo każdy robi błędy, grund to wiedzieć co się zrobiło źle, więc co cię to nauczyło, bo nie wierze w opcje "tylko se popisałam tak o" ,albo jaki miałaś cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie ma co rozpamiętywać, tylko wyciągnąć wnioski i iść dalej. Pomyśl, ze większość ludzi słono płaci za życiowe lekcje, Ty za swoją lekcję sama dostałaś kasę, więc nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jesteś głupia i to nawet nie podlega dyskusji, tak więc szkoda czasu na dyskusję z tobą bo z idiotkami nie ma co pisać :P Aż współczuję twoim przyszłym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to orwooo trzeba bylo nie tracic do konca zycia !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne prowo starego Koterby pedofila pelikany, rozpoznałam go 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×