Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dywanofilka

Jaki jest najlepszy sklep internetowy z dywanami?

Polecane posty

Gość Dywanofilka

Który sklep polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylowedywany.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaazik
Ja włochaty dywan do salonu kupiłam na DywanStyl.pl i jestem bardzo zadowolona. Wysokiej jakości dywan i bardzo profesjonalna obsługa. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osesek6589
Moja ciotka kupowała na mojdywan.pl i była chyba zadowolona. Postaram się dowiedziec dokładnie i dam znac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Dywanstyl.pl. Otrzymałam dywan już następnego dnia i teraz mogę cieszyć się mięciutkim dywanem w sypialni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yazaer
Pozwolę się podłączyć pod temat. Czy ktoś kupował chodniki na dywanstyl.pl? Chodzi mi o te płaskie tkanie. Ktoś może ma taki i czy one nadają się na taras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się dowiadywałam jakiś czas temu to nie mieli chodników na taras. Jedynie kilka dywanów. To było jakiś czas temu więc może teraz poszerzyli swoją ofertę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenacanals
Najlepsza stroną jest kidsconcept.pl oraz lorenacanals.pl. Znajdziesz dywany robione ręcznie w 100procentach z wełny oraz wiele inspiracji. Polecam samemu się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda że w internecie dywanów jest bardzo dużo ale też trzeba dwa razy bardziej uważać żeby się naciąć w kwestii jakości. Ja mam zaufanie do https://7kd.pl/ . Tutaj masz aż 30 dni na ewentualny zwrot jakby się coś nie zgadzało i faktycznie raz robiłem zwrot. Nie było żadnego problemu, podeszli do tematu bardzo fachowo. Okazało się , że jednak źle wymierzyłem i potrzebowałem jednak trochę większy format dywanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSSC

Moim zdaniem najlepszy sklep z dywanami to: http://www.topworld.pl . Sklep ten ma do zaoferowania bardzo wiele różnego rodzaju dywanów, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli ktoś więc szuka, jak w temacie niebanalnego wzorca, to warto tutaj zajrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godnym zaufania wg mnie jest jarmarkeurope.pl Wszystko jest jak najbardziej w porządku. Świetny kontakt ze sprzedającym, bardzo szybka wysyłka i możliwość wykonania usługi obszycia chodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie domu bez dywanów. Ja u siebie mam dywany sizalowe ze względu na alergie u dzieci - są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości więc polecam! Ja kupowałam dywany w sklepie merkurymarket.pl/dywany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×