Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 profil w biurze pracy

Polecane posty

Gość gość

Piszę tutaj bo tu więcej kobiet siedzi itp. Ale się wkurzyłam, byłam dziś w biurze pracy bo musiałam nowy profil zrobić no i dostałam 3! nosz kurde! ale niestety nie mam aktualnie samochodu, nie mam z kim dziecka zostawić więc nie mogę iść do pracy a zależy mi na ubezpieczeniu. Był ktoś w takiej sytuacji? powiedzieli, ze nie będą mi szukać pracy a jak czytam w necie to tam 'najgorsi' trafiają a ja mam wykształcenie średnie + zaczęte studia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie to pocieszy jakiś sposób to ja też nie mam ubezpieczenia od miesiąca. Niestety nie wiem co to jest ten 3profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie masz ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegapiłam termin na podpis w urzędzie pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym sie denerwujesz? Możesz iść do pracy "od zaraz" czy nie, bo wynika z Twojego opisu że nie możesz bo masz małe dziecko. Trzeci profil to ludzie najbardziej oddaleni od rynku pracy, "niedyspozycyjni" w tym momencie lub najbardziej niezaradni w skrócie mówiąc, niegotowi lub niechętni, by już teraz zaraz rzucić wszystko i leciec do pracy. Jak Ci sie odmieni mozesz prosic o zmiane profilu za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żartujesz? i odrazu Cię wypisali? bez sensu :( ja się chyba sama wyrejestruje i pozniej za pare dni sie zarejestruje w biurze pracy i przy ustalaniu profilu odpowiem już inaczej co by mieć inny ten profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę prosić o zmianę profilu, serio? wiesz jakoś tak poczułam się najgorsza, nie mogę do pracy iść a jestem takim 'wyrzutkiem społecznym'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co kojarzę możesz napisać wniosek o zmianę profilu, ale po kilku miesiącach, nie chcę Cie wprowadzać w błąd, musisz się zapytać doradcy w GUP. Pytanie tylko czy chcesz być wysyłana na szkolenia i kursy i jesteś gotowa na przyjmowanie ofert pracy? Bo jeśli zależy Ci aktualnie tylko na ubezpieczeniu, bo chcesz zajmować się dzieckiem to zmiana profilu nie ma sensu, bo dadzą Ci ofert, a Ty je odrzucisz i Cie w końcu wyrejestrują i zostaniesz bez ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem w czym tkwi problem. Jesteś gotowa żeby pójść teraz do pracy? Bo sama piszesz że nie masz z kim zostawić dziecka. To że masz trzeci profil nie oznacza przecież że nie jesteś zarejestrowana jako bezrobotna ani że nie masz ubezpieczenia, a przecież o ubezpieczenie Ci chodzi, prawda? Chyba że liczysz na szkolenia albo staże (ale tu sytuacja z dzieckiem taka sama). Albo na dofinansowanie do działalności- to wtedy nie powinnaś mieć 3. profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok a jak sie jest w 3 profilu to nie jest tak ze ci daja jakies prce interwencyjne? jakies sadzenie kwaitkow po miescie czy sprzatanie? u nas tak chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierują przy trzecim profilu na prace interwencyjne tylko w specjalnych programach, można sie wtedy ubiegać o refundacje kosztów opieki nad dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to programy? mozesz cos wiecej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się dopytać w biurze pracy o te programy to jest Program Aktywizacji i Integracji albo pogoogluj, nie wiem wiecej niz mozna wyczytać w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeci profil mieć to wstyd!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×