Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trójkąt w ciąży...

Polecane posty

Gość gość

jestem kobietą w ciąży. mój facet zaproponował trójkąt z innym... czy wy już byliście w takiej sytuacji ? napiszcie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yego Ana
Ja byłam. Po prostu dawniej mieliśmy ochotę na coś mega zboczonego, uzgodniliśmy dwa trójkąty - raz 2K+M raz 2M+K. Ale nie robiliśmy, bo baliśmy się wpadki. Kiedy zaszłam w ciążę z mężem, miałam kilka miesięcy (pomijając pierwsze trzy, kiedy hormony szalały) niesamowitej jazdy :) Ale to nie dla każdego. Ja się z moim mężem znałam od urodzenia, chodziliśmy ze sobą 15 lat. Lubimy takie jazdy więc nie było problemu, a co przeżyliśmy to nasze :) Nie polecam jednak każdemu, bo ludzie zbyt "umoralnieni" mają potem problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat co do naszej moralnosci itp. to luzik. bo my wcześniej już umawialiśmy się w troje z facetem. ale było tylko po francuzku. z tad wiem ze bedzie ok. a możesz Tego Ana napisać np w jakich pozycjach uprawialiscie seks ? pytam ze względu na ciazowy brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od samopoczucia.W którym miesiącu. Ja miałam dopiero gdy byłam w szóstym miesiącu miała cztery razy. Nigdy w obie dziurki by nie zaszkodzić sobie i dziecku. Facet gdy się rozebrałam i rozłożyłam nogi z wygoloną cipką to fujara stała twarda i podniesiona do góry. Mąż mnie najpierw poeścił bym nie była sucha gdy wejdzie w cipkę. Do tego oczywiście w gumie. Tylko mąż bez gumy po nim zawsze z obfitym wytryskiem. Teraz kochanek ma dziewczynę i z wymianą partnerów. Co ciekawe chyba kochanek jest we mnie zakochany bo chce co tydzień seksu grupowego. Mąż nie narzeka bo ma ciasną cipke kochanki. Moja jest luźna ale mimo to pragnie jej kochanek bo zaczyna od minetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wlasnie zastanawiam sie czy oby na pewno pozwolic im aby we dwoch na raz weszli w obie moje dziurki. ale mysle ze jednak bede wpuszczac ich pojedynczo na zmiane raz w jedna raz w druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do gumki to moj wechodzi bez.i spuszcza sie w srodku. ale temu trzeciemu to juz nie pozwole ze wzgledu na bezpieczenstwo zdrowie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yeno Ana. napisz kiedy dostalas laktacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w jedna dziurkę czy w dwie na raz - dziecku nie zaszkodzisz, jesli podczas ciąży nie ma przeszkód do uprawiania seksu. Z chęcią bym sie do Was dołączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny dzieciak w******ny od małego przez niewyzyta suuuke z fiutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który dzieciak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie po/je/ba/ne do granic! Ciezarne i takie rzeczy robia. Bez ciazy ok, sama bym chciala ale w ciazy?! Zboczone szlaufy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze w 6 miesiącu a potem już tylko pieściłam się z mężem i siostrą i dopingowałam im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ty głupia kobieto w ciąży wstydu nie masz? I pewnie z dziecka wyrośnie gwałciciel ? Dzięki zasłudze swej p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.e.j matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.27 a jak przed obcym facetem ginekologia nogi rozkladasz nie ma wstydu? ???? Podwójna moralność! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam niedawno i bardzo polecam. 2m i k. To dopiero 11 tydzień więc nic nie było widać i czułam się normalnie. Nie ma w tym nic złego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×