Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie na wakacje

Polecane posty

Gość gość
My z koleżanką wybieramy się an wycieczkę do Włoch z biura Novum Travel. Ja jade już drugi raz z nimi, także wiem, że firma jest sprawdzona i że wycieczki sa w każdym detalu dobrze zorganizowane prze pana Darka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miandre
Włochy, Hiszpania;) Ja w tym roku właśnie lecę do Hiszpanii, udało mi się znaleźć całkiem fajne noclegi na Bookaparcie i loty w niezłych cenach. Myślę, że będzie naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Rimini z kochamwakacje.pl. Przyda się relaks po stresie maturalnym i ostrym zakuwaniem na studiach. W sumie zawsze chciałam zobaczyć Włochy, bo kumpela była w tamtym roku i strasznie jej się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dorzucę jeszcze opcję dla osób, które nie lubią all - inclusive i wolą samemu decydować co i jak robić. W zeszłym roku w kilka osób pojechaliśmy samochodami zwiedzać Skandynawię i to były naprawdę niezapomniane wakacje. Biwaki w miejscach wybranych przez nas i niesamowite widoki. Do Szwecji można dostać się promem https://www.stenaline.pl/do-szwecji - potem już tylko wyobraźnia nas ogranicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku lecę na Majorkę!Już nie mogę się doczekać!Kupiłam już nawet dowód z offshoreidcardscom i jestem w szoku bo niczym nie różni się od tego oryginalnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rabka Zdrój w sierpniu.Lipiec jeszcze nie planowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam na Krecie i jestem mega zadowolona. A Coral Travel bardzo zadbał o to żeby poczuć sie bezpiecznie i pewnie! ja jestem zadowolona z takich wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×