Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FacetObserwator

Znam kobiety

Polecane posty

Gość FacetObserwator
11.57 Uważam że w tym był problem. Oboje czekaliście, oboje się asekurowaliście. W ten sposób nigdy nie uda się nikomu zaufać. Wiem że to takie czasy mamy, że ludzie czekają tylko na wykorzystanie słabości innych, ale czy nie warto szukać zdrowego jabłka , pośród zgniłych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberum veto
No wiesz, wyrwie taką na dżinsy, kupi jej kawę w mcdonald w papierowym kubku, zeby za dużo nie wydać, bo musi być produktywna i dac z siebie maksimum w wyznaczonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Przegralam tutaj już dziś Dwie godziny:( Moja produktywność leży i kwiczy. Idę się produkować 🖐️:D Ciekawy temat Panie obserwatorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Wiem Sam, zawsze miałem wrażenie że dobrze Ci ze mną rozmawia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Tutaj się z Tobą zgodzę :) Mam nadzieję, ze to działało w obie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Chyba mnie pomyliłaś z kimś? :) Nie szkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Jeśli tak to przepraszam. Więcej nie będę:) Idę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierdaj gruba dziffko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Kuszo facet jest łatwiejszy w tym wszystkim do zdobycia. Jemu wystarczy się podobać i już . ;) Nie trzeba go słuchać, wystarczy że się zainteresuje i już możesz wszystko. ;) Niestety jesteśmy prości w obsłudze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj, Psujeczek jaki Ty masz mały fiuteczek! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj pisał lament do redakcji bo przeszkadza mu zdjęcie Brevika. Biedny dojrzały banan rencista ma takie zmartwienia ,:-D:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys tyle przesiadywał na kafe co on to też by ci przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Kuszo o poznawaniu, flircie, rozmowie . :) To wcale nie musi oznaczać związku czy romansu, aczkolwiek nie może też wykluczać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poszukać tego jabłka. Tylko jak tego dokonać, gdy większość jest zgniłych? Jak zaczac otwierać sie na ludzi? Zarazisz sie raz, drugi...chowasz sie pod maska, masz dystans. Czesto szufladkujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mezczyzn liczy sie milosc, ale ze milosci nie ma, są popadnieci w stan seksocholizmu, a kobietom to pasuje, ale potem zbierają też plony te nie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak miłości, stres = popadanie w stany podniecenia w celu zagłuszania bolesnych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
14.48 Wiem że nie jest to łatwe, ale po prostu trzeba dobrze obejrzeć jabłko zanim się je ugryzie . ;) Wtedy chyba jest mniejsze ryzyko, choć nigdy do końca nie wiesz czy w środku nie ma robaka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ jest porozumienie. Godzina = 150 zł. To obie strony wiedzą co i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberum veto
Kusza, twierdzisz, że dobrze znasz mężczyzn i każdego jestes w stanie zainteresować? Moja droga, otóż facet to prosta konstrukcja, najedzony w domu nie je na mieście, to wyjaśnia o co chodzi. Dobry seks, kobieta nie musi być najmądrzejsza. Ma być miła, czuła i namietna, oczywiście umieć go wysłuchac pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
To prawda Kuszo, ale ważne jest też miejsce rozpoczynania tej znajomości. Popatrz np tutaj forum. Tu musisz najpierw zainteresować kobiete sowim intelektem , poczuciem humoru. Być "jakiś" , a nie nijaki. :) W realu jest trudniej. Musisz się spodobać wizualnie, a dopiero potem możesz się wykazać inteligencja i poczuciem humoru.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Kuszo obiektywnie moge powiedzieć że masz w sobie więcej seksapilu niż tuzin pięknych dziewczyna galerii handlowej. ;) Wiem co mówie, coś tam liznąłem Ciebie. A i w starych czasach trochę po "galeriach" chodziłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Kusza nie poluje na ławce w galerii a w empiku. Wszyscy do empiku. Kto to jest , w takim razie ta na ławce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza ;) średnio ładna to jest 90/60/90? 172 wzrostu i max 55kg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Nie masz, chociaż myślę że jesteś na tyle inteligentna że dałabyś rade się domyslić. ;) A może nie kojarzysz mnie wcale z takimi rozmowami. :) Podstawą jest "wspólny język" . Gdy nie iskrzy, nie ma szans na fajną znajomość, o czymś więcej nie mówiąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dalekie od ideału ? bo chce sobie Ciebie zwizualizować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wspólny język" język najlepszy:) szczególnie w namiętnym pocałunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo wolności lub dowolności to tez nie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Jeśli kilka, to zmniejsza szanse że możesz trafić. ;) I raczej nie trafisz. :) 13.28 do pocałunków czasami przy wspólnym języku wcale nie taka daleka droga . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście zobaczyli ryjek Kuszy , to byście mieli gotowy stereotyp antykobiecości. Ona codziennie staje zadowolona z faktu , że złapała frajera , który ją utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, twoja recepta jest niezwykle prosta :) wiesz czego kobiety oczekują i dokładnie to im oferujesz :) Tylko czy wtedy jesteś sobą czy realizujesz wylacznie czyjeś fantazje by osiągnąć zamierzony cel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×