Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kris2419

ULEGŁE KOBIETY

Polecane posty

Gość kris2419

Jak Was dobrze zdominować? Co Was najbardziej podnieca w fizycznej dominacji? Jak to robic by czulyscie sie wspaniale? Kochane, prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosnij. Daj sobie kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominacja nie polega na fizycznej przemocy. Typowa przemoc jast przestępstwem i sdobrze ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są bziki na swiecie oj sa.w zyciu bym się nie dała zdominować. Facet ma robic co ja chcę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dopuszczasz możliwości że ktoś Cię zaskoczy? Zauroczy do tego stopnia że wypniesz pośladki oprzesz się na łokciach zamkniesz oczy i powiesz rób ze mną co chcesz, rozszerzysz nóżki do bólu ud a zaciskając pośladki i c****eczkę pomyślisz kiedy w końcu, kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris2419
Jestem mezczyzna, moja kobieta marzy o tym bym Ja zdominowal a ja jestem lysy w temacie.. Pytalem jaka dominacja Jej bardziej odpowiada fizyczna czy psychiczna, odpowiedziala ze fizyczna.. Co I jak robic zeby nie przesadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to proste. Zapytaj ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdominowałem moją partnerkę jak jej kazałem się ru/ch/ać z moim kolegą. I wzięliśmy ją natt dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda słów, co za wyrafinowana historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.37 Musisz z nia o tym rozmawiac, a nie z nami. Kazdy ma inne upodobania. To ona powinna odkryc przed Toba swoje. Na pewno wie, co ja kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie dopuszczasz możliwości że ktoś Cię zaskoczy? Zauroczy do tego stopnia że wypniesz pośladki oprzesz się na łokciach zamkniesz oczy i powiesz rób ze mną co chcesz, rozszerzysz nóżki do bólu ud a zaciskając pośladki i c****eczkę pomyślisz kiedy w końcu, kiedy. xxxxxxx nie dopuszczam takich mozliwości, nie kocham się z kims kto mnie tylko zauroczy. Seks tylko z osoba , ktorą kocham i jestem, poza tym, nie jestem uległa, nie znoszę wladzy nad soba. Zadnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialem porozmawiac ale Ona powiedziala ze kreci Ja to ze nie wie co ja z Nia zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zacznij od wiazania na poczatek, zaslon jej oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcęcię urazić ale jeżeli jesteś taka przewidywalna to jesteś po prostu nudna. Bez polotu, fantazji, ekscytacji bez spontaniczności, bo przecież w uległości nie chodzi o targanie za włosy klapsy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×