Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pół roku wcześniej zaproszenia?

Polecane posty

Gość gość

Ludzie czy ja jestem nie normalna ? ale wyśmiałam brata i jego narzeczoną bo chcą dawać ślubne zaproszenia pół roku wcześniej a 3 miesiące przed ślubem chcą już odpowiedzi. Tłumaczyłam im że każdy wciśnie zaproszenie w kąt i nikt im 3 miesiące wcześniej się nie zdeklaruje a jak nawet powiedzą tak że przyjdą to może się okazać miesiąc przed ślubem że jednak nie. Brat się na mnie obraził że jestem nienormalna że tak stwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat popieram brata. Jako gość wole wiedzieć wcześniej o ślubie, żeby sobie zaplanować inne rzeczy. Sama dałam zaproszenia ze 3 miesiące wcześniej i w ciągu tygodnia wszyscy potwierdzili obecność. Tylko siostra męża kpiła, że tyle czasu a my już zaproszenia dajemy. Reszta się cieszyła, że sobie zaplanują na spokojnie inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam ma zachodzie, tu daje sie zaproszenia nawet rok wczesniej, zeby ludzie mogli sobie wszystko zaplanowac. Do roku wczesniej wysyla sie tzw Save The Date ("zarezerwuj date") a zaproszenia oficjalne pare m-cy przed slubem. Jak dla mnie super. Nie bylam na wielu weselach znajomych w pl, bo za pozno dostalam zaproszenie; bilety byly za drogie, mialam juz zaplanowane wakacje, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ślub jest w sezonie letnim to dobrze dać wcześniej zaproszenia bo ludzie planują urlopy, wyjazdy. Poza tym goście mogą mieć różną sytuację finansową i może chcą zaplanować wydatki na prezent dla młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w rodzinie informacja o dacie obiega wszyskich z prędkością światła tak żeby każdy miał pogląd sytuacji ,ale oficjalnie zaproszenia wręczają na spokojnie 2-3 miesiące przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
Też mi się to wydaje w porządku. Wiadomo, że wcześniej wszyscy wiedzą i czekają na to zaproszenie ;) my dopiero szukamy wzorów i muszę powiedzieć, że te mi się podobają najbardziej: http://moje-zaproszenia.pl/ mają w ofercie również różnego rodzaju dodatki ślubne (winietki, zawieszki na alkohol, menu itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyśmy wiedzieli, że kuzynka bierze ślub w październiku, to może urlop zaplanowalibyśmy inaczej. A tak oni do kościoła, a my na lotnisko niestety. Czasem warto wcześniej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×