Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

park rozrywki dla nastolatków

Polecane posty

Gość gość

Moje dzieciaki wymyśliły park rozrywki na majówkę. To nastolatki (11 i 13), gdzie z nimi jechać? Disneyland to chyba dla młodszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie Disneyland to raczej dla małych. Mój syn z kolegami lubi Heide-Park lub Prater. Na Praterze to nawet my sie dobrze kiedyś bawiliśmy. :-) Pytanie czy wolicie Austrię czy Niemcy? Jeśli nie macie jeszcze biletów, to polecam zajrzeć na parkmanię. Bardzo fajne ceny, strona przyjazna łatwo wszystko sprawdzić i zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heide-Park jest super, niedaleko Hamburga, gdzie mam rodzinę. Fajnie, że w parkmanii można tak łatwo kupić i szybko dostać te bilety! Idealne dla osób, które planują w ostatniej chwili takie atrakcje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś wspomniał wcześniej Heide-Park jest dla starszych dzieci, ewentualnie Gardaland, tam znajdą się rozrywki dla dzieci w różnym wieku. Na stronie Parkamnii możesz znaleźć konkurencyjne ceny (szczególnie dla Heide-Park). A jak chcesz jechać poza Europę to też polecam pogrzebać na tej stornie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Park Rosenau w Pokrzywnej. Moim dzieciom (10 i 14 lat) bardzo się podobało. Zresztą nam dorosłym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge zaproponować park rozrywki dla dzieci http://ceramilandia.pl/. Na pewno nastolatkowie znajdą tam coś dla siebie, bo wybór gier i zabaw jest przeogromny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heide Park jest najlepszy dla nieco starszych osób, które chcą sie zabawić. Też kupuję bilety na stronie Parkmanii, bo mozna też trochę przyciąć na cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyłają te bilety z Parkmanii na maila później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, masz bilety na mailu w ciągu godziny i musisz je wydrukować. Na miejscu wymieniasz na te zwykłe bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można tam kupić bilety niedatowane? Na innych stronach widziałam, że tak jest. A i czy można tam rezerwować jakiś nocleg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Niedatowane jak najbardziej, a z noclegiem też nie ma problemu. Czasem jest taka oferta, że można zarezerwować nocleg i masz w cenie wejściówki. Śledź stronę Parkmanii, ceny zmieniają się sezonowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tańszy nocleg też można bookować przez np. parkmanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie sama zamawiam nocleg przy Legolandzie w Niemczech. Zabieram tam właśnie takich chłopaków 11 i 13 lat. Jakbym miała kupić bilety na wejściu te 30% drożej to nie wiem czy mogłabym im taką rozrywkę zafundować w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o rabkolandzie? Gdzieś czytałam, że w tym roku pojawiła się tam masa nowych atrakcji, był ktoś w tym sezonie i może się wypowiedzieć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wykupić nocleg przez tę stronę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rabkoland jest bardzo dobrą opcją! :P i wcale nie trzeba śmigać gdzieś za granice zęby się dobrze bawić, niech nikt nie wierzy w takie bzdury ;) Do tego ceny są naprawdę ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galeria Handlowa. Ulubiony park rozrywki dla nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jeżeli chodzi o to co mamy w Polsce, to chyba rabkoland dla dzieci jest najlepszą opcją, byliśmy w tym roku i było cudnie! Masa atrakcji, naprawdę dobre ceny. Polecam sobie sprawdzić na co tam u nich można liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda, że w Disneylandzie w lecie są promocje na noclegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jeśli już teraz zaplanujesz wyjazd latem to kupisz bilety w naprawdę niskich cenach. Sama już upolowałam nocleg - 4 noce w cenie 2 na stronie Parkmanii. Na wiosnę bilety będą już droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla nas zawsze świetna zabawa jest na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej w Parku Ogrodzieniec. Naprawdę fajne miejsce, bardzo przyjemnie zorganizowane atrakcje, zróżnicowane dzięki temu każdy może się świetnie bawić tematycznie będzie można wybrać różne propozycje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj to chyba nie ma specjalnie o czym dyskutować. Energylandia jest bezdyskusyjnie liderem, ma zdecydowanie najwięcej atrakcji, jest wciąż rozwijany i tak powinno być. Trudno mi sobie nawet wyobrazić, aby ktoś w Polsce mógł zaproponować coś atrakcyjniejszego. Raczej nie ma na to najmniejszych szans, ale czas pokaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku spędzając wakacje w Małopolsce miałam okazję bawić się z grupą znajomych dziećmi w Zatorland w Zatorze k/Oświęcimia. Miejsce nawet dla mnie, dojrzałej osoby, całkowicie magiczne. Mieliśmy specjalnie zamówione 2 noclegi, żeby zwiedzić wszystkie atrakcje. Dla starszych najlepszy był lunapark i park mitologii (świetna lekcja historii). Młodsi ubawili się w parku ruchomych dinozaurów i parku owadów. Nie zabrakło też atrakcji wodnych. Sami zobaczcie: ul. Parkowa 7, 32-640 Zator, Małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×