Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Park rozrywki Gardaland Włochy

Polecane posty

Gość gość

Byliście w Gardaland? Niedługo jedziemy na wycieczkę do Włoch i chcemy iść z dziećmi do tego parku rozrywki. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto! ja w ogóle kocham Włochy i jak tam jesteśmy to zabieramy dzieciaki do tego parku rozrywki. Majówka w Polsce raczej będzie zimna i deszczowa, więc proponuje cieplejszy kierunek -południe! :-) Macie juz bilety? Można kupić na miejscu, ale moj mąż lubi wszystko załatwiać online, więc kupuje na parkmanii. W godzinę będziecie mieli wszystko załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym roku kupiliśmy w parkamanii do Disneylandu. Trafiliśmy na fajną promocję biletów - 3 dni w cenie 2. Dzieciaki były zachwycone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam 2 lata temu w sezonie -lipiec:)Upał chyba a ze 40st.Jak zobaczyłam tłum przed otwarciem to już mi było słabo.Teren ogromny i jakoś wszystko się rozeszlo:):)Mąż poszedł ze starszymi synami na extrimy a ja z młodszym na dział dziecięcy:):):)i odziwo kolejek nie było czekaliśmy max.5min.ale ci starsi mieli gorzej czekali ok40min.na zjazd.Wody brakło nam bardzo szybko ale znaleźliśmy takie specjalne ujęcie wody przeznaczonej do picia ,wszyscy napełniali butelki:)Ogólnie polecam wszystkim.Byliśmy tydzień temu w Energylandii w Zatorze i niestety to tylko namiastka Gardalandu.Bilety najlepiej kupić przez internet.Ja byłam na campingu z Vacansoleila i tam też można było kupić bilety w podobnej cenie co przez net.Dzieci do 100cm mają wstęp gratis , mierzą każde dziecko,nawet 1cm więcej i cofią na bok.Tak samo jest przed atrakcjami ,bardzo dokładne mierzenie i jeżeli ciut brakuje to niestety w tył zwrot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×