Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

reklamacje w CCC

Polecane posty

Gość gość

Miał ktoś może problemy z reklamacją w CCC. Buty za 120 zł, po ok miesiącu noszenia skórka całkiem popękała, reklamacja nieuwzględniona, ponieważ stwierdzili że to z winy użytkownika uszkodzenie mechaniczne. Bo nie używany był specjalny preparat. Mam wrażenie że przez te 2 tygodnie reklamacji jeszcze je dosuszyli żeby bardziej uzasadnić swoją odmowę. Ktoś może korzystał z rzecznika walcząc z tą firmą? Buty ładne, ale kicha totalna. W PARA kupiłam za 1/3 ceny kozaki zimowe i spokojnie w następnym sezonie będą się nadawać. Szczerze odradzam CCC, jakość ich butów jest obecnie strasznie wątpliwa. Masówka a ceny jak za złoto. Chcę załatwić tą sprawę i sklep omijać szerokim łukiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni ciągle mają jakieś problemy z reklamacjami. Jak to sieciówka. Drogo i po łebkach. Ja już z 5 lat u nich nic nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć 2 razy oddać na reklamacje, jak nie uwzględnią to wtedy do rzecznika. 70% takich spraw wygranych. Wiele osób nie chce się w to bawić i zwyczajnie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak buty na pół sezonu za nie małą cenę ;) a tak się wszędzie reklamują że jakościowe buty mają ;p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na 90% pewna że buty które oddałam do nich na reklamację wróciły w gorszym stanie. ale głupia zdjęć nie zrobiłam przy oddaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×