Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wole juz trllr prawiczków Przemków niż wiejskiego z Namysłowa

Polecane posty

Gość gość
W czym oni są lepsi jak oni zakładają tamie tematy "wy k****y czy tematy o dziewicach prawiczkach pokazują nagie fotki czy jeden gość zakłada tematy pod tytułem "chciałbym zgwałcić dziecko" czy inne tego typu to niby jest fajne? A ja jak pisze o Namysłowie nikogo nie obrażając to źle za co nienawidzisz mnie i mojego miasta spójrz na siebie i na swoją mowę nienawiść szkalowanie obrażanie a potem się udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps a ty autorze niby lepszy? Czemu wszystkie inne miasta lubisz a mojego nie? Co ci to przeszkadza jeśli tak bardzo nie lubisz moich komentarzy to czemu na to forum wchodzisz? Nikt cie tu nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów nie jest wsią jakbyś nie wiedział nawet gdyby był to co? I ja mieszkam na wsi 15 km od Miasta Namysłów i ps na wsiach żyje się lepiej niż w mieście i gdyby nie wieś to byście z głodu w mieście zdechli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps na wsiach żyje się lepiej niż w mieście i to nie moja opinia ale twarde Dane ekonomiczne Oraz Dane GUS oraz Eurostat i ja ci to za chwile udowodnię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślisz skąd się bierze jedzenie w marketach? Nawet w takiej biedrze Tesco lidlu czy kauflandzie w Namysłowie? To nie manna z nieba bo to wszystko pochodzi od waszej znienawidzonej wsi bo to rolnik musi zasiać zboże kukurydze itd by zboże potem sprzedaż by zrobić z tego mąkę a potem chleb bułki czy inne pieczywo na wsiach też ludzie mają krowy od których jest mleko z mleka również sie jogurty maślanki sery robi i mleko w kartonach pochodzi od wiejskiej krowy ze świni kury kaczki które też są wiejskie jest mięso ze świni np szynka albo udka z kurczaka od kury są też jajka na wsi też się owoce warzywa ziemniaki hoduje z kukurydzy np jest popcorn czy chipsy lub chrupki kukurydziane to wszystko pochodzi ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wsiach żyje sie lepiej też dlatego że prawie każdy ma duży dom ma strych budynki gospodarcze i inne budynki itd własne garaże itd domy są lepiej i nowocześniej wyposażone jest wiecej przestrzeni bo jest nie tylko parter ale również piętro strych itp i ludzie mają po dwie kuchnie łazienki kotłownię spizarnie więcej pomieszczeń do dyspozycji i domy są większe niż mieszkania w bloku mamy też duże podwórka sady ogrody a wy co? Ciasne dwupokojowe mieszkanie w bloku co wygląda jak klatka dla królika z balkonem a jak się otworzy drzwi to jest obsikana klatka schodowa na wsiach dużo osób ma kilka hektarów pola i jak są żniwa latem to dodatkowe pieniądze są ze żniw nawet kilka tysięcy i każdy kto ma pole od UE dostaje dopłaty tysiąc złotych za jeden hektar a mój ojciec ma 10 hektarów i dostaje 10 tysięcy i co zatkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolnicy dostają też dotacje z których kupują maszyny rolnicze odnawiają budynki gospodarcze czy zakupują nową ziemię rolną i jak ktoś na wsi chce założyć własną firmę to nie musi lokalu wynajmować bo ze swoje budynki może na to przeznaczyć a wy musicie dodatkowo płacić za wynajem na wsi też się za ogrzewanie nie płaci bo to jest we własnym zakresie na wsi się też czynszu nie płaci można sobie w ogrodzie posiedzieć na trawniku przed domem a w mieście? Co na balkonie czy obsikanej klatce schodowej? Na wsiach każdy ma dostęp do Internetu telewizje telefony pralki zmywarki nikt nie ma wychodka na dworze tylko kibel ze spłuczką w domu tak jak każdy ma zmywarkę telewizor najczęściej plazmowy lub kino domowe prysznic wannę toster mikrofalówkę express do kawy lodówkę itd nie ma już lentexów dywanów drewnianej podłogi starych okien drzwi czy prlowskiej meblościanki większość domów jest lepiej urządzone i ładniejsze niż w niejednym mieszkaniu w bloku w mieście i ps na wsiach więcej ludzi ma auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na wsiach nikt już nawet nie ma studni bo ma wode w kranie i ps dużo domów na wsiach powstaje ja mieszkam 15 km od miasta namysłów mam Internet 50 mega na sekundę i ps tylko jedna piąta czyli dwadzieścia procent mieszkańców wsi to rolnicy a jedna trzecia rolników ma zwierzęta hodowlane reszta pracuje w innych zawodach dużo osób co nie jest rolnikami ma gospodarstwa rolne bo nie chce ich sprzedawać bo je dzierżawi by z tego kasę mieć większość mieszkańców wsi nawet nie wie jak krowa czy kura wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wsie na Opolszczyźnie są najładniejsze w Polsce wejdź na Wikipedie a potem zobacz na necie foty tych wsi zobacz sobie jak wyglądają Ziemiełowice pokój krogulna Świerczów Domaszowice bukowa śląska nowe Smarchowice kamienna Przeczów niwki wilków smardze czy Michalice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolnicy teraz nic nie robia, bo twierdzą , ze im sie nie oplaca ! Dostaja dotacje i dary z UE i maja wszystko nie musza pracować !! Zasiewają pola trawami i tylko pod sklepikami w takich wioskach jak w Namysłowie chleją piwsko i ****aja prosiaki. I jeszcze źle im!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to nie wioska tylko miasto i co zazdrościsz nam bo mamy dobrze a wy wegetujecie i rolnicy robią i nie sadzą chwastów tylko zboża u mnie zwłaszcza jak są siewy czy żniwa to cały czas są w polu też miedzy tymi okresami pryskają pola i robią inne rzeczy i gdyby nie rolnicy to byście z głodu zdechli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałem powyżej nazwy tych wsi zobacz jak wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zamiaru ogladac wiosek namysłowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz oglądnąć trzeba było tego tematu zakładać musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skoro twierdzisz że Namysłowa nikt nie lubi to jak wytłumaczysz fakt że tam mnóstwo nowych osiedli powstało? I ciągle nowi ludzie je kupują i setki nowych domów powstało i do tej pory mnóstwo domów sie buduje i że dużo ludzi do Namysłowa na zakupy przyjeżdża? Bo to miłe kameralne miasteczko z dużą ilością zieleni oraz sklepów zakładów pracy i punktów usługowych gdzie jest blisko do Opola i Wrocławia wejdź sobie na Kosikowski nieruchomości oraz wpisz sobie osiedle maja namysłów osiedle nad Widawą namysłów osiedle magnolia namysłów osiedle 7 (siódemka ) Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem się odp*****l od Namysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu superstar
Zażyj już te tabletki co c***an doktor przepisał, bo kolejnego ataku schizofrenii dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów jest fajnym miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to śmierdząca, brudna dziura z obszczanymi pijakami leżącymi na chodnikach i żebrającymi cyganami. Trzymajcie się od tej zapadliny jak najdalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×