Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki anty a ciąża

Polecane posty

Gość gość

Kobietki mam do was pytanie i proszę o pomoc.biore tabletki atywia Ju z dobre 5 mięsiecy. Tydzień temu w niedziele wzięłam ostatnia tabletkę, ale z rana dostałam okres( tak mi się bynajmniej wydaje) były to plamienia które trwały aż tydzień. Zawsze miałam okres cztery dni maksymalnie. I to dość intensywny. Mój facet w sobotę doszedł we mnie, a kilka dni przed zapomniałam wziąć tabletkę ale spóźnilam siw tylko dwie Godziny. Czy jest możliwość ze jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki szkodzą nawet mmożna po latach mieć raka. Nam ginekolog zalecił kalendarzyk i prezerwatywy. Nam bo nie jestem tepa i zacofana i nie wstydzę się męża przy badaniu ginekologicznym cipki i porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tabletki szkodzą nawet mmożna po latach mieć raka. Nam ginekolog zalecił kalendarzyk i prezerwatywy. Nam bo nie jestem tepa i zacofana i nie wstydzę się męża przy badaniu ginekologicznym c*pki i porodach. Chyba ksiądz, k****, a nie lekarz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej jesteś z patologii. Troszkę kultury proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mogę:-D f8 zdycha ale ten zbok od wspólnych wizyt u ginekologa wciąż na stanowisku:-D:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×