Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Father Figure

Zapalmy na zgodę

Polecane posty

Gość gość z odzysku
Priorytetem pójdzie (to będzie gołąbek na speed'zie) Poza tym, to ja cię cierpliwości jeszcze nauczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z odzysku
Czwarta, chcesz mnie w skórze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ale w samej skórze czy w tej, którą nosisz od urodzenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z odzysku
Andro :P zawsze chciałeś roz....pierdolić. Taka twoja natura, bo ty już tak masz, że ładnie pchasz ;) Mięśnie brzucha pomagają. aaaaa Czwarta, powiedz mi, jaką skórę wolisz? I jeszcze jedno, jak najczęściej siedzisz, krzyżujesz nogi, po turecku czy inaczej? Nie pytam o pracę, tam wiadomo 😴 ale teraz np. Podobno grzecznie siedzę, a mam grzeszne myśli, i nie tylko myśli. Masz tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Lubię skórę naturalną, czyli nagość. ;) I mam skrzyżowane nogi. Nawet teraz siedzę na podłodze w ten sposób. ;) Czy to znaczy, że chce mi się seksu, minetki czy po prostu masażu? Masaż stóp. :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z odzysku
Może siku? :D Ale fajny jest ten moment, gdy uwalnia się uda z uścisku pozwalając na spacer dłoni wgłąb. Chyba w tym rzecz, żeby się we właściwym momencie otworzyć, bo co za radość być dostępną ciągle. Taki Andro np, bez zbędnych dywagacji włożyłby rękę pomiedzy uda, kto inny czekałby aż sama to zrobisz ;) a może weźmiesz czyjąś dłoń i sama ją tam wsuniesz :) Na zdjęciu może być tylko skóra, bez czapki nawet. Ale Czwarta, nogi skrzyżuję ;) Nawet oplotę nogę wokół nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stopy samemu można sobie wymasować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupupupup:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×