Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tak może być?

Polecane posty

Gość gość

witam serdecznie mam pytanie. od jakiegoś czasu pracuję w pewnym zakładzie pracy. spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja. otóż zaczęłam pracę w połowie lutego (to już moja kolejna umowa w tym zakladzie) przed tą umową miałam troszkę ponad miesiąc przerwy. I pewna osoba pomyliła się i wyplacila mi wypłatę za cały miesiąc. jako że jestem uczciwa upomnialam się i zwróciłam nadwyżkę wypłaconych mi pieniędzy. moja pierwsza umowa zaczęła się 5 sierpnia i trwała do grudnia. dostałam świadectwo pracy i wszystko było ok. rozliczylam się z podatku. W tym miesiącu odciagnieto mi od wypłaty pewną sumę pieniędzy i jak twierdzi osoba rozliczajaca wypłatę ta suma to nadwyżka wypłaty właśnie za miesiąc sierpień bo wtedy też zaplacono mi za cały miesiąc. czy mają prawo coś takiego zrobić pomimo tego że dostałam PIT za 2015 rok który zawierał tą kwotę która teraz mi osiągnięto i gdy teraz mam już kolejną umowę to czy mają prawo coś takiego zrobić? dodam że prędzej nikt mnie o tym nie poinformował i zostałam przedstawiona przed faktem dokonanym kiedy poszłam się dowiedzieć dlaczego w tym miesiącu tak mało zrobiłam. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×