Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesięczne dziecko nie akceptuje mleka w proszku:(

Polecane posty

Gość gość

Co robić? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zgłodnieje to zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie mu niesmakuje, kup inne mleko, a najlepiej to jakies próbki mleka, bo szkoda kasy jakby znowu nie chciał jeść. zanim ja dla córki znalazłam odpowiednie mleko to chyba z 5 conajmniej próbowałam , tylko , że u mnie córka ulewała duzo po nieodpowiednim mleku, jednego z nich rzeczywiście jeść nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mám coraz mniej mleka i sytuacja robi się dramatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym karmić piersią, ale mam coraz mniej mleka. Juz wypróbowałam 4 różne. .. a jakie córeczka zaakceptowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę chciałabym ja karmić piersią, a czym bardziej stresuje się ta sytuacja tym jest gorzej z ilością mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mamy które też miały taki problem poradzą jakie mleko w końcu zasmakowalo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie akceptuje wolałbym cycka potarmosić sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa po wielu próbach zaakceptowała mleko hipp. Podobno nan jest słodki w smaku. Jakie mleka juz próbowałaś podać dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci moge poradzic ze masz pewnie kryzys laktacyjny i musisz wyluzowac, skontaktować się z poradnia laktacyjna, i przystawiac jak najczesciej sie da, za dwa dni laktacja sie unormuje, tylko trzeba popracowac i nie stresowac sie, myslec tylko o tym ze jest pora karmienia, ze trzeba nakarmic (mi na sama taka mysl naplywalo mleko) Chyba, ze karmic nie chcesz to szukaj. Jak zglodnieje to w koncu wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebilon jak byłam w Polsce. Oprócz tego Nutrilon, Sunar i Beba comfort. Ten ostatni wczoraj i to była największa porażka. Prezy się, krzywi i wypluwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chcę karmić właśnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przystawiaj i się nie stresuj jak najczęściej zobaczysz laktacja się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję odciągnąć laktatorem jak najczęściej oprócz karmien, ale efekt jest taki, że już prawie nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj ten hipp albo nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi, mam nadzieję, że macie racje i to tylko chwilowe... chociaż wcześniej aż kapalo to mleko a teraz to nieźle doic trzeba, żeby cokolwiek się pojawiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuję Hipp i nan i będę do skutku próbować. ..albo do powrotu mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, ze jak zaczniesz dokarmiac to jeszcze bardziej zaburzysz laktacje. Laktator ciagnie inaczej niz dziecko, wiec ja bym przystawiala tylko dziecko, za to czesto, co godzine lub nawet lepiej jak krotko je. No i powiedz czy dziecko placze podczas karmienia lub po? Nie przybiera na wadze, nie czujesz jak mleko naplywa, jak leci? Robi siku normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystawiaj jak najczęściej dziecko zamiast odciągnąć laktatorem, dziecko rozbuja laktację. Jeśli chcesz karmić to przystawiaj co chwilę. Pokarm wytwarza się w odpowiedzi na ssanie piersi. Jeśli cudujesz z butelkami i sztucznym mlekiem to tym bardziej pokarmu jest mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę spróbować Enfamil, lekarz powiedział, że jest składem najbliższe mleku matki. I w dodatku wcale nie jest aż tak drogie - w Melissie puszka 1200 g kosztuje 62 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×